Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis pakvietė prisiminti 90-uosius: ne kartą scenoje juokėmės balsu

Ketvirtadienio vakarą Ukmergės kultūros centre pirmą kartą suskambo pašėlęs šventinis gyvo garso koncertas „Kalėdų žvaigždės: 90-ieji Lietuvoje“. 

Pasirodymo metu puikiai visiems pažįstami aktoriai ir dainų atlikėjai Lina Rastokaitė bei Jokūbas Bareikis kvietė klausytojus grįžti į laikus, kai pagaliau atsivėrė durys į didelį ir nepažintą Vakarų pasaulį, su visomis jo kultūromis, spalvomis, drąsa ir blizgesiu.

„Nostalgiškas, sentimentalus ir labai labai linksmas“ – tokiais žodžiais pirmąjį iš dvylikos gruodį visoje Lietuvoje įvyksiančių koncertų apibūdino atlikėjai.

Duetas pasirodymo metu kvietė prisiminti visiems puikiai žinomus ir mylimus kūrinius, kuriuose girdimi tais laikais vykę politiniai, kultūriniai pokyčiai ir nuotaikos, o jų pasirodymą sustiprino speciali šventinė scenografija, šviesos bei aprangos detalės.

Devyniasdešimtųjų nuotaikas tikrai prisiminė ir klausytojai, kuriuos nostalgiška pasirodymo emocija išlaikė nuo pradžios iki pat pabaigos – jie noriai leidosi į smagiausius prisiminimus kartu su atlikėjais.

„Rašydamas projekto scenarijų šiek tiek dvejojau, ar tikrai žmonės prisimins, ar atpažins, ar jiems bus artimi tie patys dalykai, kurie buvo artimi man – galbūt tai buvo tik mano aplinkos potyriai ir prisiminimai?

Visgi surizikavome, įdėjome visa tai į programą ir šis sprendimas pasiteisino – premjeros metu pamatėme, kad klausytojai atpažįsta tas detales, į jas reaguoja, kitaip sakant – pagauna“, – pasakoja J. Bareikis.

„Žinokit, aš įtariu, kad Jokūbas jau nuo devyniasdešimtųjų ruošėsi šiam pasirodymui – rinko akimirkas ir archyvavo jas savo galvoje. Tikrai, geresnio to laikmečio eksperto aš neįsivaizduoju, o jis dar ir nuostabus scenos partneris,” – sako L. Rastokaitė.

Dalindamasi įspūdžiais po premjeros aktorė prisipažino, kad scenoje atlikėjai ne kartą juokėsi balsu – į 90-uosius grįžti buvo itin smagu, o bendri prisiminimai ir bendros patirtys sujungė atlikėjus scenoje su klausytojais salėje.

Gruodžio mėnesį su šventine devyniasdešimtųjų muzikine programa, blizgučiais ir šypsenomis pasipuošę L. Rastokaitė ir J. Bareikis apsilankys dar dešimtyje Lietuvos miestų: 9-10 dienomis Kaune, 15 d. Jonavoje, 17 d. Utenoje, 19 d. Alytuje, 20 d. Mažeikiuose, 21 d. Vilniuje, 27 d. Rokiškyje, 28 d. Marijampolėje, 29 d. Palangoje, 30 d. Panevėžyje ir 31 d. Šiauliuose. Bilietus platina bilietai.lt

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder