LiuKaBu atvyksta į Klaipėdą, ir kviečia visus didelius ir mažus į nepaprastą muzikos ir animacijos koncertą

Kaip pasakoja idėjos autorė, „LiuKaBu“ atsiradimą įkvėpė dukrytė Liuka, kurios garbei ir pavadintas šis projektas.

LiuKaBu dalinasi akimirkomis iš šiuo metu vykstančio turo po Lietuvą, ir labai kviečia visus pajūrio gyventojus į magišką interaktyvų, teatralizuotą koncertą Klaipėdos koncertų salėje, kovo 23d. 10.30

Kaip pasakoja pati idėjos autorė, „LiuKaBu“ atsiradimą įkvėpė dukrytė Liuka, kurios garbei ir pavadintas šis projektas. „Gimus dukrelei, natūralu, kad su vyru pradėjome daugiau domėtis vaikišku turiniu.

Ir labai nustebome, kad internetinėse muzikos platformose kokybiško lietuviško turinio vaikams yra taip mažai.

Visos „Tele Bim-Bam“ ir „Tilidūda“ dainelės buvo mūsų su Liuka perklausytos šimtus kartų, ir tas trūkumas paskatino sukurti kažką naujo. Labai džiaugiuosi, kad bendradarbiaujant su muzikos prodiuseriu Dominyku Zaliecku pavyko sukurti tokį spalvingą ir įvairialypi „LiuKaBu“ pasaulį“, – sakė K.Kielaitė-Sienkievič.

„Mūsų tikslas buvo sukurti tokią muziką, kurios norėtų klausytis ir suaugusieji, kadangi mums, tėveliams, dažnai tenka sutikti su mažųjų pageidavimais ir tos pačios dainos klausytis vėl ir vėl.

Taigi labai svarbu, kad ta muzika neįgristų. Ir nors pirmąjį animacinį klipą oficialiai pristatome tik šiandien, „Varlytės“ jau turi nemažai gerbėjų.

Tikiu, kad dabar jų atsiras ir dar daugiau. Labai kviečiame visus pasekti „LiuKaBu“ puslapius „Facebook“ ir „YouTube“ platformose bei laukti naujienų“, – sakė K.Kielaitė-Sienkievič.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder