Miuziklas vaikams ir suaugusiems „Aladinas ir stebuklingoji lempa“

Tarptautinis nuotykių ir fantastikos teatras „Kaskader“ pristato stebuklingą miuziklą vaikams ir suaugusiems „Aladinas ir stebuklingoji lempa”. Tik kovo 17 d. Žvejų rūmuose!

Miuziklas „Aladinas ir stebuklingoji lempa” – tai visų pirma kokybiškas šou, įdomus siužetas, nuostabi muzika, profesionali choreografija, akrobatiniai triukai,  kovos su kardais. Jums tikrai patiks spalvingi kostiumai, interaktyvus bendravimas su visa publika, šmaikštūs juokeliai ir melodingos autorinės dainos.

Daugelis žino ir mėgsta istoriją apie žavųjį vagišių Aladiną, kuris rado stebuklingą lempą. Kas nenorėjo nors kartą atsidurti jo vietoje?

Draugystė su Džinu, norų išsipildymas ir neįtikėtini nuotykiai – viskas, apie ką galima svajoti.

Dabar jūs turite unikalią galimybę pasinerti į kerinčią rytietiškos pasakos atmosferą: pasivaikščioti Agrabos gatvelėmis, sutikti mėgstamus personažus ir pamatyti, kaip jie grumiasi su juoduoju burtininku Džafaru, norinčiu užvaldyti pasaulį.

Kyjivo teatro „Kaskader“ istorija – tai 35 kūrybinio darbo metai ir sėkmingi pasirodymai geriausiose JAV, Vokietijos, Ukrainos, Austrijos, Lenkijos, Italijos, Švedijos, Kanados scenose.

Teatro scenos žanras „action“, trupėje dirba profesionalūs aktoriai – kaskadininkai, šokėjai ir vokalistai. Teatras „Kaskader“ yra penkiskart Europos riterių kovos menų čempionas, daugkartinis riterių turnyrų dalyvis ir nugalėtojas, taip pat nuolatinis kaskadinių triukų filmavimo pasaulinio kino scenose dalyvis.

Miuziklas „Aladinas ir stebuklingoji lempa”“ suteiks ryškių emocijų tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. Kiekvienas, apsilankęs mūsų spektaklyje, patirs teigiamų emocijų ir nepamirštamų įspūdžių, kuriuos suteiks nuostabi šventinė atmosfera!

Profesionalūs teatro aktoriai nustebins savo meistriškumu ir surengs nepamirštamą spektaklį. Leiskimės į nuotykį kartu? Jūsų laukia nesulaukia skraidantis kilimas!

Prodiuseris –  Igoris Myslyvy
Scenos režisierė, scenarijaus autorė, dainų autorė – Vlada Kokhanovskaia
Choreografas – Stanislav Volotovskii
Kaskadininkų ir sceninių kovų choreografas – Igoris Myslyvy
Aranžuotojai – Ella Malakhova, Yura Katin

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder