Oficialu: „Eurovizijoje“ nugalėjusi Šveicarijos muzikos žvaigždė Nemo koncertuos Lietuvoje

Didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“ oficialiai patvirtino, kad „Eurovizijos“ finalą laimėjusi Šveicarijos muzikos žvaigždė Nemo surengs koncertą mūsų šalyje.

Vienintelis Nemo koncertas mūsų šalyje įvyks kitų metų balandžio 11-ąją dieną „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje. Prognozuojama, kad tai bus vienas laukiamiausių 2025-ųjų metų koncertų.

Vieša bilietų prekyba į vienintelį Nemo koncertą Lietuvoje prasidės jau šį penktadienį (birželio 14 d.) nuo 12 val.

Nemo muzikos karjerą pradėjo prieš aštuonerius metus - nuo 2016-ųjų singlais išleidžiamos dainos tampa sėkmės sulaukusiais hitais. 2017 m. pasirodęs singlas „Du“ Šveicarijoje buvo parduotas platininiu tiražu, tais pačiais metais išleista daina „Ke Bock“ - auksiniu tiražu, rašoma pranešime spaudai.

2024 m. ryškiausiomis spalvomis sužibusi spalvingoji popžvaigždė Nemo nugalėjo „Eurovizijos“ finale, kur su daina „The Code“ surinko 591 tašką - ketvirtas didžiausias taškų skaičius per visą konkurso istoriją.

Daina-laimėtoja pateko į perkamiausių hitų sąrašus ne tik Šveicarijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Airijoje, Italijoje, Nyderlanduose, Norvegijoje, Švedijoje ir Jungtinėje Karalystėje, bet ir pasauliniame „The Billboard Global 200“ tope.

Nemo groja keliais instrumentais ir jau spėjo pelnyti ne vieną Šveicarijos muzikos apdovanojimą. Pirmuosius apdovanojimus „Best Newcomer“ ir „Best Talent“ laimėjo 2017-aisiais, o 2018-ieji metai buvo dar sėkmingesni: svarbiausioje Šveicarijos muzikos industrijos „Swiss Music Awards“ ceremonijoje laimėti „Best Solo Act“, „Best Breaking Act“, „Best Live Act“ ir „Best Hit“ apdovanojimai.

Nemo Mettler šiuo metu gyvena Berlyne ir tapo pirmąja savęs jokiai lyčiai nepriskiriančia žvaigžde, nugalėjusia „Eurovizijoje“.

Dainų konkurso finale laimėjusi daina „The Code“, lyginta su Džeimso Bondo filmuose skambančia muzika ir garsiąja ispaniškos habaneros melodija iš Georges Bizet operos „Karmen“, Nemo pavertė pasauline garsenybe.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder