Pirmadienio renginiai Klaipėdoje

(1)

Renginių gidas jums.

"Kodas M arba Meilė"

17.30 val. Šiauriniame rage, prie skulptūros "Bučinys" ekskursija „Kodas M arba Meilė“. Meilės kodus bandysime atskleisti nuotaikingos ekskursijos metu – jūrininkų meilės spalvos, vydūniška meilės esmė ir prasmė, žymių žmonių meilės istorijos. Sužinosite kaip vestuves šventė, kokių tradicijų laikėsi ir kokius ritualus naudojo mūsų tėvai ir seneliai. O kur dar Meilės magija – ieškosime stebuklingų vietų, kuriose lemta prisišaukti meilę. Nepamiršta bus ir meilė maistui – po šaukštą meilės kiekvienam. Ekskursijos metu įsitikinsite: Klaipėda – ne tik jūros, bet ir Meilės miestas.

Marijono Mikutavičiaus koncertas

18 val. Žvejų rūmuose Marijono Mikutavičiaus Valentino dienos koncertas. Marijono repertuare dainų apie meilę apstu ir jis sugeba ypač tiksliai apibūdinti plačią šio jausmo amplitudę. Jo meilė išsilieja sielos skausmu vienoje gražiausių baladžių „Balintos sienos“. Negali netikėti meilės gilumu, kai klausaisi poetiškos dainos „Degančios rankos“. Supranti, kokia ji pašėlusi ir pasileidusi plaukus per „Ar mylėsi tu mane?“. O užgrojus „Ar mylit ją jūs?“, labai aiškiai prisimeni, kad meilė, kuri gyvena tavyje, skirta ne tik tam išskirtiniam žmogui, bet ir savo miestui, šaliai, kiekvienam šalia esančiam.

"Meilė tango ritmu"

18.30 val. Klaipėdos koncertų salėje Meilės dienos koncertas. Programoje „Meilė tango ritmu“ smuikininkė Dalia Dėdinskaitė, violončelininkas Glebas Pyšniakas, akordeonininkas Tadas Motiečius ir perkusininkas Pavelas Giunteris kvies kartu leistis į muzikinę kelionę po skirtingus žemynus ir kultūras. Muziką aistringais šokių piešiniais papildys argentinietiško tango šokėjų pora Carlos ir Brigita Rodriguez.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder