Prieš koncertą Klaipėdos vasaros estradoje „SEL“ šį savaitgalį atvyksta į Panevėžį ir Marijampolę

(2)

Jau šį savaitgalį grupės „SEL“ gerbėjų lauks du visiškai kitokie pasirodymai – balandžio 19 dieną Egidijus Dragūnas su muzikantais surengs šou Panevėžio naktiniame klube „Afteris“, o šeštadienį, balandžio 20-ąją, atvyks į Marijampolės klubą „Tonas“.

„Koncertų naktiniuose klubuose metu būna visiškai kitokia atmosfera, nei arenose. Čia galima iš arti susitikti, daugiau pabendrauti su gerbėjais, todėl šių pasirodymų laukiu ne ką mažiau. Tokio formato renginiuose ir mūsų dainos suskamba visiškai kitaip, o tai gali patirti tik labai ribotas žmonių kiekis“, – sako E. Dragūnas.

Šiemet „SEL“ fanai turės ne vieną galimybę susitikti su grupe – gerbėjai jau šluoja bilietus į gruodžio 14 dieną vyksiantį šou Kauno „Žalgirio“ arenoje. Koncertas vyks 360 laipsnių principu – suprojektuota netradicinė scena bus sumontuota salės viduryje, čia įvyks tai, ko publika jau seniai laukia – bus pristatytas naujasis „SEL“ albumas.  Tačiau Egidijus Dragūnas yra suplanavęs ir kitus grupės pasirodymus tiek mažesniuose Lietuvos miestuose, tiek užsienyje.

Jau visai netrukus, liepos 13-ąją, grupė šokdins pajūrį Klaipėdos vasaros estradoje. Duoklę grupė atiduos ir užsienio publikai: spalio 18-19 dienomis koncertuos Londone, lapkričio 9 dieną Čikagoje, lapkričio 16 dieną Dubline. O tuomet, gruodžio 14-ąją, griausmingai sugrįš į Kauno „Žalgirio“ areną.

Tačiau dabar Selas kviečia į Panevėžį bei Marijampolę.

„Koncertai skirsis ne tik scenų dydžiu, bet ir koncepcija. Naktiniuose klubuose rengiami šou intymesni, atsiduriame arčiau gerbėjų tarsi dainuotume kiekvienam atskirai. Klaipėdos estradoje visai kitoks pojūtis, juk šou vyksta vasarą, dauguma atostogauja, galima atsipalaiduoti ir pasileisti plaukus. Su gerbėjais užsienyje susitikimai dar kitokie, puikiai galima jausti jų ilgesį viskam, kas susiję su Lietuva, na, o Kaune šou arenoje bus ne šiaip koncertas, bet ir naujo albumo pristatymas, tad ilgai svarstyti, ar dalyvausite, tikrai neverta. „SEL“ šou po to aptarinėja visa Lietuva“, – šypsosi E. Dragūnas.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder