Šeštadienį Klaipėdoje įspūdingą pasirodymą surengs grupė „SEL“

(1)

Jau rytoj, gruodžio 2 dieną, Klaipėdos „Švyturio“ arenoje įspūdingą pasirodymą surengs grupė „SEL“. Koncertas pajūryje įvyks po gerų 3 metų pertraukos, todėl Egidijus Dragūnas žada išties įsimintiną reginį. 

Tai, kad „SEL“ šou vis kelia renginių kartelę į naują lygį įrodė vasaros pabaigoje įvykęs sausakimšas koncertas Kauno Dariaus ir Girėno stadione.

„Šiais metais planavome tik vieną pasirodymą ir tuomet gavome galimybę pirmieji surengti koncertą naujame Kauno stadione. Į jį sudėjome visas jėgas, tačiau buvo sumanymų, kurių įgyvendinti nespėjome. Todėl Klaipėdos „Švyturio“ arenoje gruodžio 2 dieną kilnosis stogas – taip trankiai užbaigsime šiuos metus, kad kiti būtų dar įspūdingesni“, - sako E. Dragūnas.

Selo teigimu, tai, jog koncertas vyks ne po atviru dangumi, jau iškart pasako, jog jis bus kiek kitoks nei Kauno stadione.

Klaipėdoje su juo pasirodys jau kojas apšilusi nauja komanda, kuri įrodė savo profesionalumą rengiant didžiausią lietuviškos grupės šou mūsų šalies istorijoje.  Gerbėjų lauks populiarumo viršūnes užkariavę hitai ir nauji grupės kūriniai.

Klaipėdos “Švyturio arenoje”  grupės „SEL“ koncertą galės stebėti ribotas skaičius gerbėjų, tad norintiems išvysti šį įspūdingą pasirodymą reikėtų suskubti įsigyti bilietus.

Bilietus į šou Klaipėdos „Švyturio“ arenoje platina Bilietai.lt:  https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/sel--klaipeda-403793/

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder