Šią vasarą Gargžduose vyks ekstremalaus bėgimo su kliūtimis varžybos

Šią vasarą Gargžduose vyks ekstremalaus bėgimo su kliūtimis varžybos „OCR Gargždai 770“  kurios įeis į bendrą miesto gimtadienio programą.

Varžybos rengiamos atsižvelgiant į vis labiau populiarėjančią šią sporto šaką, skatinant mėgėjišką sportą tiek jaunimo, tiek suaugusių tarpe visoje Lietuvoje. Savo mintimis sutiko pasidalinti vienas iš organizatorių, sporto klubo “OCR Gargždai” vadovas Mantas Šedys.

Mantai, kaip kilo idėja surengti šias varžybas? 

Praėjusieji metai buvo ypač įdomus mums, kaip ekstremalaus bėgimo klubui, teko dalyvauti varžybose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Sulaukėme didelio susidomėjimo iš įvairiausiu žmonių, daugelis klausė kada kas panašaus įvyks Klaipėdos rajone, tad viskas ir sutapo automatiškai - Gargždai švenčia įspūdingą 770 metų jubiliejų ir po keletos pokalbių su Klaipėdos rajono sporto centro vadovu Vaidu Liutika nutarėme surengti šventę bendromis jėgomis ir pasitikti vasarą ekstremaliai.

Trumpai pristatykite kas laukia būsimų dalyvių? 

Kartu su savanoriais bus paruošta simbolinė 7,7 kilometro trasa, su išdėstytomis įvairiomis dirbtinėmis ir gamtos kliūtimis. Teks įveikti ir aukščio baimę, bus purvo, ledo, vandens.

Trasa eis tiek miesto gatvėmis, tiek nuostabia Minijos pakrante, bus aplankytas ir Kalniškės piliakalnis.Trumpai tariant renginio fotografai tikrai neras laiko nuobodžiauti, o dalyviai patirs visus įmanomus išbandymus bei emocijas. 

Ar varžybose galės dalyvauti visi norintys?

Dalyvauti bus galima visiems, tik registracijose reiks pasirinkti kurią distanciją rinktis. Elito distancija bus skirta labiau pažengusiems sportininkams su laiko fiksavimu bei minimaliu bandymu kiekiu įveikti kliūtį.

Atvira distancija skirta visiems mėgėjams ir pradedantiesiems, moksleiviams, senjorams, draugų kompanijoms. Bus neribojamas bandymų skaičius įveikti kliūtis. Bus apdovanoti ir jauniausi bei vyriausi varžybų dalyviai, originaliausios apranga, tad belieka nusiteikti bei pasitelkti šiek tiek kūrybiškumo.

Ar turite patarimų kaip geriau pasiruošti varžyboms? Kur registruotis?

Geriausias patarimas - tikėti savimi ir nebijoti išbandyti naujus dalykus.Pažadame geras emocijas, puikų renginį bei nepamirštamą vasaros pradžią.

Jums tereikia užsiregistruoti į sau tinkamą distanciją žemiau esančioje nuorodoje, pasiimti šypseną, savo draugą, kaimyną ir susitinkame 03/06/2023 Gargžduose!

https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/ekstremalus-begimas-su-kliutimis-ocr-gargzdai-770

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder