Šiandien vakare Kaune - grupės „Rammstein” lyderio Tillo Lindemanno koncertas

(1)

Jau šiandien vakare, lapkričio 28 d. Kauno „Žalgirio” areną sudrebins industrinio metalo genijus, pagrindinis „Rammstein“ grupės balsas ir lyderis Tillas Lindemannas su savo soliniu projektu.

Prieš keletą savaičių Leipcige prasidėjusio gastrolinio turo grafike – 24 koncertai 13-oje šalių, daugiau nei pusė koncertų jau seniai yra išparduoti. Dainininką lydi didelė techninio personalo komanda, kartu atkeliauja ir visa garso bei apšvietimo įranga, reikalinga tokiam įspūdingam šou, kokį gali surengti tik jis, Tillas Lindemannas.

Tillas Lindemannas yra ne tik talentingas kūrėjas, jis – tikras fenomenas. Dievinamas milijonų gerbėjų visame pasaulyje, jis turi nepaprastą charizmą ir išskirtinę balso galią. Šio turo metu atlikėjas žada dar daugiau metalo, senų hitų bei naujų kūrinių iš ką tik pasirodžiusio solinio albumo „Zunge“ (vok. Liežuvis), kvapą gniaužiančios vaizdo grafikos ir išties išskirtinių specialiųjų efektų, priversiančių aikčioti net viską mačiusius. Ypatingų svečių teisėmis koncerto pradžioje pasirodys dvi grupės - Aesthetic Perfection (JAV) ir Phantom Vision (Portugalija).

Dėmesio! Renginys turi griežtą amžiaus cenzą ir skirtas asmenims tik nuo 18 metų.

Koncertas vyks lapkričio 28 d. 20:00 val. Kauno „Žalgirio“ arenoje

Bilietus platina www.bilietai.lt

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder