Siguldoje įvyks pirmasis Baltijos šalyse solinis grupės „Hurts“ koncertas po atviru dangumi

Šią vasarą, liepos 26 d., Siguldos viduramžių pilies scenoje (Latvijoje) koncertuos visų mūsų mylimas duetas „Hurts“ iš Mančesterio. Kadangi tai bus pirmas solinis grupės koncertas po atviru dangumi mūsų šalyse, vargu ar įmanoma rasti jam romantiškesnę ir tinkamesnę vietą nei vaizdingos Siguldos pilies apylinkės.

Išankstinis bilietų pardavimas Bilietai.lt naujienlaiškio prenumeratoriams prasideda šiandien, Valentino dienos proga, vasario 14-ąją 10:00 val. Vieša prekyba bilietais www.bilietai.lt tinkle prasidės penktadienį, vasario 17 d. 10:00 val.

Tikimasi, kad koncerte elegantiškasis britų duetas „Hurts“ atliks tiek kompozicijas iš naujausio, jau penktojo albumo „Faith“, tiek ir visus geriausius savo kūrinius - Wonderful Life”, Better Than Love”, Stay”, Sunday”, Blood, Tears & Gold”, Illuminated”, Miracle”, Somebody To Die For”, Blind”, Surrender”, Some Kind Of Heaven”, Nothing Will Be Bigger Than Us”, Wings”, Rolling Stone”, Wish”, Beautiful Ones”, Ready To Go” ir kitus.

Albumas „Faith“ buvo kuriamas sudėtingu Covid-19 metu ir būtent dėl pandemijos neįvyko ir 2021 metais planuotas grupės koncertinis turas. Savo interviu NME leidiniui „Hurts“ solistas Theo Hutchcraftas apie „Faith“ pasakoja: „Norėjome grįžti prie esmės, ką darome ir kas esame.

Turėjome įsimylėti tą muziką, kurią iš pat pradžių norėjome kurti. Mus visada traukė niūrūs popmuzikos elementai. Tai keistas metas išleisti jį [albumą], bet kartu ir geras, nes jame yra vilties žinutė. Ji – apie galimybę keistis ir įveikti negandas. Tikiuosi, žmonės atras tai albume“.

Duetą „Hurts“ 2009 m. Mančesteryje subūrė vokalistas Theo Hutchcraftas ir multiinstrumentalistas Adamas Andersonas.

Grupės vizitine kortele tapo elegantiška ir šiek tiek keistoka apranga, puikios melodijos, labiau tinkančios 80-iesiems nei dabarčiai, dažnai tamsūs, bet intriguojantys tekstai, skausmo ir nevilties persmelktas vokalas. Grupės kūrybą lydėjo ir stilingi vaizdo klipai, kuriuose apstu ekstremalių siužeto vingių.

Populiarumas „Hurts“ aplankė 2010 metais, išleidus debiutinį albumą „Happiness“. Vien tik iš šio disko net šeši singlai pasiekė įvairių Europos grojaraščių viršūnes. Jungtinėje Karalystėje ir Austrijoje albumas buvo pripažintas auksiniu, o Vokietijoje – platininiu.

Sumuojant visus skaičius, šis darbas pateko į geriausių topų dešimtukus mažiausiai 12-oje šalių. Vėlesniais albumais „Exile“ (2013), „Surrender“ (2015) ir „Desire“ (2017) grupė tik sustiprino savo pozicijas popmuzikos Olimpe.

Sigulda. Viduramžių pilies griuvėsiai. Saulėlydis. Ir „Hurts“. Išties, kas gali būti romantiškiau?

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder