Šiuolaikiškiausia vieta Šventojoje pripažintas baras pradeda 70 renginių vasaros sezoną

Daugelis poilsiautojų metų metus atvykę į Šventosios kurortą jame pasigesta naujų vietų.

Nors per pastarąjį dešimtmetį čia kilo keletas naujų restoranų, savo simpatijas poilsiautojai nuo šiol skiria pernai savo darbą pradėjusiai UOSTAS13 erdvei.

Didžiulė terasa medžių apsuptyje iš tiesų žavi, o vietoje dirbantis kolektyvas stebina gardžiais užkandžiais ir maisto pasirinkimo įvairove. Šioje terasoje įsikūrę daugelis tiekėjų, tokių kaip: picos, amerikietiškos spurgos, burgeriai, šašlykai, tacos, sušiai bei šį savaitgalį duris atversiantis pirmasis kurorte - Caffeine.  

Visose šiose vietose, šiuolaikiškai įrengtuose jūriniuose konteineriuose, terasos svečiai viską užsisakyti gali atskirai ir savarankiškai. Food track kiemelio principu veikianti vieta – pirma tokia Šventojoje. Poilsiautojus džiugina ir kaina. Visi įprasti patiekalai čia keliais eurais pigesni nei kituose restoranuose ar kavinėse.  

„Ateiname čia su šeima jau antrus metus iš eilės. Man patinka tai, jog vaikai laksto sau ir valgo ką nori, o mes su vyru taip pat renkamės atskirus patiekalus. Esame viską išbandę ir jau žinome ką rinktis. Šventojoje jau seniai reikėjo tokios vietos.“ - pasakoja su šeima poilsiaujanti Veronika.

Jau nuo šios savaitės UOSTAS13 pradeda ir savo renginių sezoną. Birželio 21-ąją – čia koncertuos prancūzė Clara Giambino, birželio 22-osios vakarą laukia Stand Up comedy renginys. Likusią vasarą scenoje savo pasirodymais džiugins tokios grupės ir atlikėjai kaip Baltasis Kiras, Atika, Antikvariniai Kašpirovskio Dantys, Biplan, Ingaja, Šarūnas Mačiulis iš Poliarizuotų Stiklų, Markas Palubenka, Gabrielius Vagelis, Baltos Varnos, Gamka, Rebelheart ir daugybė Stand Up comedy renginių.

Daugiau nei 70 renginių surengti pasiruošusi vieta stebins ne tik muzikos, bet ir sporto mylėtojus – svarbiausios vasaros varžybos bus transliuojamos didžiuliame ekrane. Šalia šios vietos, kaip ir pernai kuriasi didžiausias Baltijos šalyse atrakcionų parkas. Jei jau pernai atrakcionai stebino savo teritorijos dydžiu, tai šiais metais visa erdvė auga dar per pusę.

„Esame atsipalaidavę ir nusiteikę optimistiškai. Mūsų vieta kelia Šventosios lygį. Svarbiausia, jog poilsiautojai nepabijotų naujovių ir išbandytų. Pirmi metai visada sunkiausi, dabar žengiame jau į antrus. Labai kviečiame visus apsilankyti tiek pavalgyti, tiek pasiklausyti geros muzikos, stebėti sporto varžybas ar pasisukti beprotiško dydžio atrakcionų parke.“ - kvietimu dalinasi UOSTAS13 organizatoriai.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder