Ukrainietis bandė pabėgti į užsienį pasislėpęs po čiužiniu

Ukrainietis bandė pasislėpti nuo kontrolės, kad iš Ukrainos patektų į Lenkiją, nes neturėjo teisinio pagrindo išvykti į užsienį, - paskelbė
unian.net.

Aštuoni keleiviai pateko į patikros punktą, tačiau vairuotojas ir septyni keleiviai pateko į pasų kontrolės punktą.

Kontrolės punkte teisėsaugos pareigūnai rado ukrainietį, kuris bandė nelegaliai išvykti į užsienį pasislėpęs po čiužiniu.

Apie tai pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

"Šį rytą mikroautobuso vairuotojas išlaipino aštuonis keleivius Šehinio kontrolės punkte, tai buvo pažymėta kontroliniame kvite.

Tačiau, kai vairuotojas ir septyni keleiviai atvyko į pasų kontrolę, .kilo klausimas: kur yra dar vienas asmuo?

Atsakymas gautas apžiūrėjus transporto priemonę.

Mikroautobusas buvo labai patogus, todėl jaunam vyrui nebuvo sunku nuo keleivio sėdynės persėsti į bagažo skyrių, įsirangyti tarp krepšių ir lagaminų ir užsikloti dryžuotu čiužiniu", - rašoma pranešime.

Taip ukrainietis bandė pasislėpti nuo kontrolės ir patekti į Lenkiją, nes šaukiamojo amžiaus vyras neturėjo teisinio pagrindo kirsti sieną.

"Asmuo nebuvo įleistas per sieną ir buvo patrauktas administracinėn atsakomybėn pagal Administracinių teisės pažeidimų kodekso 204-1 straipsnio 1 dalį.

Dėl vežėjo Lvovo užkardos pasieniečiai išsiuntė pranešimą Nacionalinei policijai, jo veiksmuose įžvelgta nusikaltimo, numatyto Baudžiamojo kodekso 332 straipsnyje "Neteisėtas asmenų perkėlimas per Ukrainos valstybinę sieną", požymių, - pridūrė pasieniečiai.

Anksčiau UNIAN pasakojo, kokių keistų dalykų imasi Ukrainos vyrai, norėdami kirsti sieną ir išvykti į kitas šalis.

Be to, Valstybės sienos apsaugos tarnyba pranešė, kad 20-metis ukrainietis iš Užkarpatės, norėdamas išvykti į užsienį, apsimetė pensininku.

Archyvų nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder