6 dalyviai – 6 taurės! Pergalingas Okinava startas Lietuvos čempionate!

Lietuvos jaunučių, jaunių ir jaunimo čempionate sporto klubo „Okinava“ sportininkai iškovojo net 8 kelialapius į Europos čempionatą Rumunijoje lapkričio mėn.!

„Okinava“ komandinėje įskaitoje iškovojo 4-5 vietas iš 30 Lietuvos karate klubų.

U20 amžiaus grupėje būdami geriausi Lietuvoje bei neturėdami konkurencijos į Europos čempionatą pateko Rūta Vaicekauskaitė (kata rungtis) ir Matas Sasnauskas (kata ir kumite rungtis). Svorio kategorijoje iki 60 kg antrąją vietą iškovojo Kornelija Jankantaitė, kuri taip pat atstovaus Lietuvą Europos čempionate.

U18 amžiaus grupėje Kata rungtyje čempionu tapo Enrikas Puceta bei bronzą iškovojo Gustas Razma. Kumite rungtyse sėkmės pritrūko, bet puikiai kovose debiutavo Matas Kunickis, Enrikas Puceta ir Gustas Razma.

U16 amžiaus grupėje Kata rungtyje nenugalimi buvo Okinava auklėtiniai. Finalinėje kovoje Nikas Kvasys iškovojo 1-ąją vietą, o jo klubo draugas Tautvydas Rutė iškovojo 2-ąją vietą.

Svorio kategorijoje iki 65 kg Nikas Kvasys užtikrintai nugalėjo 3 varžovus, tačiau finalinėje kovoje nusileido varžovui, kuris ankščiau visose amžiaus grupėse tapdavo čempionu. Nikas iškovojo 2-ąją vietą. Lengvesnėje svorio kategorijoje iki 60 kg kovojo Tautvydas Rutė, tačiau po dviejų pratęsimų apyligėje kovoje jam pritrūko sėkmės.

Sporto klubas "Okinava" turėjo unikalią galimybę pademonstruoti parodomąją programą šiame čempionate, kurią atliko Rūta Vaicekauskaitė ir Matas Sasnauskas.

Sporto klubo „Okinava“ prezidentė ir mokytoja, Diana Mačiūtė, kuri šiais metais išrinkta į Lietuvos kyokushin karate federacijos prezidiumą paminėjo, jog šiuo metu labai sudėtinga ruošti bei motyvuoti sportininkus aukšto lygio varžyboms. Sportininkams trūksta motyvacijos ir sąlygų ruoštis varžyboms, kaip buvo įpratę. Mūsų kelias nelengvas, bet tikras ir auklėtiniai įrodė, jog yra vieni iš geriausių Lietuvoje. Labai jais didžiuojuosi.