„Amber-Arlanga“ savaitgalį kils į pusfinalio mūšį

Lietuvos čempionų titulą ginantys Gargždų „Amber-Arlangos“ tinklininkai jau šį savaitgalį pradės TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio čempionato pusfinalio etapą - šeštadienį gargždiškiai nuo 16 val. savo arenoje (Gamyklos g. 33) kils į mūšį su Šiaulių „Elgos-Master Idea-SC Dubysos“ komanda.

Pusfinalio serijoje yra kovojama iki dviejų pergalių. Atsakomoji dvikova numatoma jau sekmadienį 14 val. Šiauliuose.

Taigi, "Amber-Arlangos" tinklininkams savaitgalis bus išties intensyvus.  

Gargždiškių tikslas vienas - tiesiausiu keliu ir žengti į finalą. 

"Ne kartą minėjome, kad mūsų pagrindinis tikslas - apginti čempionų titulus. Visą sezoną intensyviai dirbome, pasiekėme skambių pergalių Baltijos lygoje - perrašėme istoriją, prasibrovę į šio tarptautinio čempionato finalo ketvertą. Būtų puiku sezoną pabaigti iškovojus ir Lietuvos čempionų titulus. To ir sieksime", - "Vakarų ekspresui" sakė Gargždų "Amber-Arlangos" klubo prezidentas Salvijus Paškauskas.

"Amber-Arlangos" treneris iš Latvijos Austris Štals sakė, kad lemiamoms Lietuvos čempionato kovoms buvo ruoštasi kryptingai.  
  
"Kas dieną tikslingai dirbame, kad pusfinaliui būtume pasiruošę kaip įmanoma geriau. Gerbiame savo oponentus kiekvienose rungtynėse, nesvarbu, dėl kokio titulo kovotume. Visgi, mūsų tikslas šį savaitgalį vienas – ateiti su didžiule jėga ir parodyti, kokia stipri komanda esame", - akcentavo Gargždų komandos treneris.

Kita TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio čempionato pusfinalio pora - Marijampolės "Sūduva" ir Kauno "RIO-Startas".

Reguliariajame sezone be pralaimėjimų pražygiavę marijampoliečiai yra laikomi šios poros favoritais, tačiau su įvairiais sunkumais viso sezono eigoje susidūrę kauniečiai stengsis maksimaliai mobilizuotis lemiamoms sezono kovoms ir tikrai turėtų parodyti savo dantis.

Pirmosios rungtynės Marijampolėje vyks šeštadienį 12.30 val., o antrosios sekmadienį 15 val. bus žaidžiamos Kaune.

Jeigu prireiktų trečiųjų rungtynių, jos turės bus sužaistos per ateinančią savaitę.

TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio čempionato finalai vyks balandžio 2-3 dienomis Druskininkuose. Realiausiais finalo dalyviais yra vadinami gargždiškiai ir marijampoliečiai.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder