Andrea Trinchieri: „Man lengviau, kai turiu tokius žaidėjus“

Dvi pergales šią savaitę Eurolygoje iškovojęs Kauno „Žalgiris“ sekmadienį ant geros bangos nepaliko didesnių vilčių išvykoje ir „Šiauliams“ (92:69), nors visiškai saugią persvarą įgijo tik ketvirtajame kėlinyje.

 

Kauno komandos vyriausiasis treneris Andrea Trinchieri po rungtynių pergalę pavadinimo labai profesionalia, nes jo žaidėjai tiesiog padarė tai, ką turėjo.

„Mums tai buvo labai sunki savaitė. Po dviejų gerų pergalių Eurolygoje šiandien buvo tokios rungtynės, per kurias treneris gali būti nepatenkintas, susierzinęs, nes komanda neturi pakankamai energijos. Buvau nusivylęs, bet komanda padarė savo darbą, – kalbėjo italas. – Nebuvome nuoseklūs, nes turėtume užbaigti darbą, kai išsiveržiame į priekį. Vis dėlto mes leidome jiems sugrįžti į kovą. Gerai pradėjome rungtynes, gerai užbaigėme antrą kėlinį bei sužaidėme geras 5 minutes tarp 3 ir 4 kėlinių, kurios ir leido užsitikrinti pergalę. Gerai, kad galėjome paskirstyti minutes, krūvį. Pasakysiu, kad tai buvo labai profesionali pergalė."

Taip pat krepšinio specialistas padėkojo savo žaidėjams, kad jam sekasi valdyti padėtį tokių sunkių savaičių metu.

„Sunku, bet esu laimingas, kad turiu žaidėjus, kurie klauso mano nurodymų. Nežiūrint į klaidas, pakilimus ir duobes, mano komanda kasdien sunkiai dirba. Sunku, nes spaudžia laikas, tvarkaraštis, traumos, bet man lengviau, kai turiu tokius žaidėjus“, – sakė A.Trinchieri.

Tuo metu „Šiaulių“ vyriausiasis treneris Žydrūnas Urbonas po rungtynių teigė nepajutęs varžovų energijos stygiaus.

„Reikia pripažinti, kad „Žalgiris“ šiuo metu žaidžia stipriai. Jie pagavo gerą ritmą, šiandien visiškai nebangavo. Gerai, mums pavyko grįžti ir antrajame, ir trečiajame kėliniuose, bet jautėsi jų brandus žaidimas. Žinojau, kad „Žalgirį“ galima pagauti nebent po dvigubos savaitės Eurolygoje – arba prieš, arba po. Bet jie turėjo porą dienų poilsio, spėjo atsigauti. Energetiškai jie nebuvo praradę nieko.“

Krepšinio specialistas po dvikovos savo oponentui palinkėjo patekti į Eurolygos įkrintamąsias varžybas.

„Jis man sakė, kad atlieku gerą darbą, o aš jam, kad laikytų ritmą bei intensyvumą ir pasiektų savo svajonę“, – sakė Ž.Urbonas.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder