Antanas Kanopkinas „Breslau“ ralyje: „Šiandien bivake skaitysiu knygą“

Pirmoji sportinė diena „Breslau“ ralyje prasidėjo ir baigėsi anksti – šiandien sportininkai turėjo įveikti 150 kilometrų šalia Zaganės miesto esančiame kariniame poligone.

„CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos sportininkai grįžę po greičio ruožo stebėjosi, kad sportinė diena buvo tokia trumpa ir tiek daug laiko liko poilsiui ir pasiruošimui kitam startui. 

„Pirmoji lenktynių diena baigta. Padariau mažytę klaidelę, kurią pavyko greitai išspręsti. Galima buvo tą padaryti ir daug greičiau, bet iš esmės tai jokios bėdos.

Aš sveikas, keturratis sveikas, visi laimingai bivake. Dvylikta valanda dienos – nepamenu, kada esame taip anksti grįžę iš greičio ruožų.

Dabar beliko atsiprausti ir eiti užbaigti skaityti pradėtą knygą. Laiko tam šiandien turime pakankamai“, – su šypsena apie pirmosios dienos ruožą pasakojo Antanas Kanopkinas. 

Jo komandos draugas Gaetanas Martinezas pasakojo, kad nors trasa ir buvo trumpa, joje netrūko iššūkių: „Šiandienos trasa buvo panaši į praėjusių metų, tad kai kurios vietos buvo jau pažįstamos.

Trasoje labai daug duobių, greitų atkarpų. Netrūko ir sudėtingų navigacinių vietų. Taip pat teko lenkti ir lėtesnius vairuotojus, taigi – važiuoti dulkėse.“ 

Tiesa, nors sportinė užduotis buvo sudėtinga, komandos nariai pasiekė finišą be didesnių problemų.

Kol kas oficialūs rezultatai dar nėra paskelbti, bet sportininkai tikisi, jog jie turėtų būti pakankamai geri. Rytoj dalyvių laukia trasa toje pačioje vietoje ir vėl apie 150 sportinių kilometrų. 

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder