Antrąjį kėlinį pabudęs „Neptūnas“ futbolo sezoną pradėjo pergale

(2)

Klaipėdos "Neptūno" futbolininkai 2023 metų Lietuvos futbolo federacijos I lygos sezoną pradėjo kovinga pergale - Klaipėdos centriniame stadione ant dirbtinės vejos rezultatu 4:2 (0:2) buvo patiesti lygos debiutantai - Vilniaus rajono "TransINVEST".

Pirmąjį kėlinį neptūniečiai praleido 1 įvartį - 17 dvikovos minutę pasižymėjo varžovų žaidėjas Martynas Valukonis.

57 susitikimo minutę svečiai skirtumą padvigubino po Kotaro Amemiya įvarčio - 2:0.

Tačiau netrukus Klaipėdos komandos treneris Valdas Trakys sugebėjo įkvėpti vyrus visai kitokiai kovai ir pasipylė vienas po kito įvarčiai į Vilniaus rajono ekipos ekipos vartus.

Pirmasis iš "Neptūno" ekipos 60 susitikimo minutę pasižymėjo Paulius Lotužys. Dar po 5 minučių varžovų vartus nuginklavo Aurimas Skurdelis, išlyginęs rezultatą - 2:2.

71 min. "Neptūną" į priekį išvedė Mantas Rusys - 3:2. o visus taškus ant i padėjo 87 dvikovos minutę pasižymėjęs Denis Matihin.

Taigi, praėjusio sezono vicečempionai "Neptūno" futbolininkai sezoną pradėjo gera nata - išplėšta graži pergalė.

Šiemet LFF I lygos čempionate iš viso varžosi 16 komandų: Kėdainių „Nevėžis“, Kretingos „Minija“, Vilniaus „Baltijos futbolo akademija“ (BFA), Klaipėdos „Neptūnas“, Plungės „Babrungas“, Kauno „Be1 NFA“, Kauno r. „Garliava“, „Marijampolė City“, „Jonava“, Vilniaus r. „TransINVEST“, Panevėžio „Ekranas“, Vilniaus „Žalgiris“ B, „Kauno Žalgiris“ B, „Panevėžys“ B, Vilniaus „Riteriai“ B ir „Šiauliai“ B.

Artimiausias LFF I lygos rungtynes "Neptūnas" žais Vilniaus LFF stadione su "Riterių B" komanda.

Kitos "Neptūno" namų rungtynės Klaipėdos centriniame stadione - kovo 24 dieną (penktadienį) su Kretingos "Minija". Susitikimo pradžia - 19 val.