Apdovanoti geriausi Klaipėdos LAM lengvaatlečiai

Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje (LM) vyko geriausių 2023 metų mokyklos sportininkų ir jų trenerių apdovanojimai. Atsižvelgiant į praėjusių metų rezultatus, išrinkti geriausi vaikų, jaunučių, jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų amžiaus grupių penketukai.

Jiems Klaipėdos LAM direktorius Darius Raišutis įteikė LAM suvenyrus, apdovanojimus ir atminimo dovanas.

Tarp suaugusiųjų amžiaus grupės LAM lyderių penketukas: Monika Vaiciukevičiūtė (treneris V. Murašovas), Gabija Klimukaitė (treneris D. Senkus), Benediktas Mickus (treneris M. Krakys), Satera Balčaitytė, (treneris A. Šilauskas) ir Osvaldas Gedrimas (E. Norvilas). 

Tarp jaunimo apdovanotieji: Edvinas Norvaiša (trenerė L. Milikauskaitė), Matas Vilinauskas (treneris D. Senkus), Ema Broškaitė (treneris E. Norvilas), Rokas Šmaižys (treneris M. Krakys) ir Ugnius Razutis (treneriai V. ir K. Murašovai).

Tarp jaunių - Gabija Mockutė (D. Senkus), Aliana Odebiyi (M. Krakys), Valentas Mockus (L. Bružas), Karolis Lapinskas (A. Vilčinskienė, R. Adomaitienė) ir Urtė Aušraitė (L. Bružas).

Jaunučių amžiaus grupės geriausiųjų penketukas: Austė Kvaukaitė (A. Pleskys), Mindaugas Štikonas (A. Šilauskas), Nikita Kazabekov (N. Krakienė), Oskaras Šleinius (K. Murašovas), Perla Navickė (M. Krakys).

Vaikų amžiaus grupės geriausios mergaitės: Greta Stalnionytė (V. Baronienė), Nikoleta Pantu (N. Krakienė), Mėja Žebrytė (K. Kozlovienė), Gabija Venckutė (A. Pleskys) ir Smiltė Kelpšaitė (A. Vilčinskienė).

Vaikų amžiaus grupės geriausi berniukai: Gediminas Dirginčius (A. Šilauskas), Aleksei Kotok (N. Krakienė), Artemij Danilov (N. Krakienė), Kasparas Stankus (M. Reinikovas) ir Benas Lingė (K. Murašovas).

Po apdovanojimų vyko atviros Klaipėdos LAM jaunučių ir jaunių varžybos, o šeštadienį į Klaipėdos maniežą sugužės Estijos, Latvijos ir Lietuvos pajėgiausi jaunieji lengvaatlečiai - čia vyks Baltijos šalių jaunių komandinis čempionatas.

Čempionato atidarymo ceremonija - šeštadienį nuo 12.50 val. 

Varžybos tęsis iki maždaug 16.20 val. ir tuoj pat vyks apdovanojimų ceremonija. 

Šios varžybos įtrauktos į „World Athletics“ kalendorių.

Lietuvos, Latvijos ir Estijos jaunių rinktinės jubiliejinį 30-tą kartą varžysis uždarose patalpose.

Iki šiol, estai nugalėjo 13 kartų, lietuviai - 11, latviai - 5.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder