tinklinis

„Apelsinas Cup" tinklinio turnyre - rekordinis komandų skaičius

Klaipėdos teniso arenoje, Klaipėdos pliažo tinklinio klubo (KBC) įrengtame smėlio aikštyne, finišavo masiškumu, azartu ir puikiomis emocijomis išsiskyręs finalinis žiemos-pavasario "Apelsinas Cup" naktinis įmonių turnyras.

"Smagu, jog komandų skaičius vis auga - šį kartą varžėsi rekordiškai daug komandų - net 19", - pasidžiaugė eilę metų įvairius tinklinio turnyrus Klaipėdoje organizuojantys Inga ir Andrius Dumbauskai.

Trečiajame "Apelsinas Cup" tinklinio turnyro etape tarp A lygos komandų triumfavo VšĮ "Judėti smagu", antrąją vietą iškovojo UAB "Statybų Dainius", trečiąją - UAB "Litimbera".

Susumavus visų etapų rezultatus absoliučiais geriausiais pripažinti, nugalėtojų taure ir rėmėjų prizais apdovanota VšĮ "Judėti smagu" komandos nariai.  

Tarp B lygio komandų finaliniame etape lygių neturėjo "Retal Baltic Films", antrisoios vietos laurai atiteko "EGO GO" ("Gitana") komandai, treti - "Makrima" atstovai.

Tarp B lygio komandų po trijų etapų absoliučiai geriausiųjų titulą pelnė "EGO GO".

"Nuoširdžiai dėkojame "Apelsino" sveikatingumo klubui už galimybę rengti tokius turnyrus ir puikias dovanas bei "Adikopas" už tobulai fantastiškus marškinėlius nugalėtojams. Lauksime jūsų jau vasaros etapuose prie jūros Antrojoje Melnragėje KBC įrengtuose paplūdimio tinklinio aikštynuose", - sakė I. Dumbauskienė.

Pasak organizatorių, panašūs turnyrai suartina įmonių darbuotojai ir padeda skiepyti vienybės, bendro supratimo ir draugiškumo jausmą,  atsiranda didesnis tarpusavio pasitikėjimas vieni kitais. Mūsų tikslas - suburti įmonės darbuotojus ir skatinti leisti daugiau laiko kartu ne tik darbe, bet ir sportuojant. Juk tai - geriausios emocijos ir nepakartojamas laikas", - pabrėžė tinklinio turnyrą organizavę Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovai.

Jie akcentavo ir tai, kad sportas bei geros emocijos naudingos sveikatai.

"Tai tarsi vitaminų pliūpsnis. Sveikata - mūsų didžiausias turtas ir didžiausia vertybė, o sportas ir aktyvus laisvalaikis - geriausias vaistas nuo ligų ir blogos nuotaikos", - teigė Inga ir Andrius Dumbauskai.

Jau birželio mėnesį šeimų tinklinio turnyrai persikels į KBC įrengtą Antrosios Melnragės tinklinio aikštyną, tad geros emocijos ir tiek įmonių darbuotojų, tiek šeimų, tiek jaunųjų tinklininkų susibūrimai tęsis jau gryname ore.

Šią vasarą Klaipėdos pliažo tinklinio klubas vėl organizuos renginius „Paplūdimio tinklinis kitaip", kur supažindins pajūrio poilsiautojus ir miestelėnus su paplūdimio tinkliniu, pamokys žaisti, organizuos daug įdomių netradicinių paplūdimio tinklinio žaidimų bei skatins žmones aktyviai leisti laisvalaikį pajūryje.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder