Aštuntoji iš eilės LCC merginų pergalė

(1)

Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas toliau dominuoja „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ čempionate - Klaipėdoje dviženkliu skirtumu - 71:61 (20:14, 20:16, 18:17, 13:14) nugalėta Kauno „Aisčių-LSMU“ ekipa. Tai buvo aštuntoji iš eilės LCC tarptautinio univertsiteto pergalė Lietuvos čempionate.

Apskritai LCC merginos šį „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ sezoną iš 15 rungtynių suklupo vos kartą ir yra vienvaldės lygos lyderės.

Klaipėdietėms Gerda Raulušaitytė per 35 minutes pelnė 18 taškų (9/11 dvit., 0/1 trit., 0/1 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Jai geriausiai talkino Elizabete Bulane, kuri per 34 minutes pelnė 22 taškus (1/5 dvit., 5/15 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 efektyvumo balų.

Dviženklį pranašumą antrojo kėlinio pradžioje įgijusios šeimininkės jį išlaikė ir prieš ilgąją pertrauką (40:30).

Nors kaunietės nepasidavė ir antroje mačo pusėje laikėsi arti varžovių, bet LCC krepšininkės išlaikė rungtynių kontrolę ir triumfavo dviženkle persvara - 71:61.

Pralaimėtojų ekipoje išsiskyrė Gintarė Mažionytė. Jos sąskaitoje per 36 minutes buvo 20 taškų (4/6 dvit., 2/6 trit., 6/8 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 23 naudingumo balai.

„Prie mano rezultatų labai prisideda komanda, kuri duoda gerus perdavimus, kartais pavyksta pataikyti metimus, kartais ne. Tačiau treniruojamės, stengiamės, tai viskas taip ir išeina“, - kalbėjo LCC vidurio puolėja Raulušaitytė.

Jau kitą savaitę, vasario 13 dieną, į mūšį kils dvi Klaipėdos ekipos - „Neptūnas-Amberton“ ir LCC tarptautinis universitas. Rungtynės vyks nuo 18.30 val. LCC sporto salėje (Kretingos g. 36).

LCC tarptautinis universitetas - Kauno „Aistės-LSMU“ - 71:61 (20:14, 20:16, 18:17, 13:14) LCC: Elizabete Bulane 22 (5/15 trit., 5/5 baud., 3 per. kam.), Gerda Raulušaitytė 18 (9/11 dvit., 7 atk. kam.), Urtė Slavickaitė 15 (4/5 dvit., 2/6 trit., 3 per. kam.), Neda Pliatkutė 12 (2/9 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.). „Aistės-LSMU“: Gintarė Mažionytė 20 (4/6 dvit., 2/6 trit., 6/8 baud., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Gintarė Paulauskaitė (5/10 dvit.) ir Karolina Kazočiūnaitė (3/8 dvit., 2/6 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam.) po 13, Gedvilė Savostaitė 9 (8 atk. kam.).