Atgimimo aikštę papuošė sportiškai nusiteikusiųjų būrys

Šeštadienį Atgimimo aikštę papuošė būrys sportiškai nusiteikusių dailiosios lyties atstovių būrys – nuotaikingai vyko „Vilties treniruočių diena“ ir savotiškas pasiruošimas sekmadienį vyksiančiam jau jubiliejiniam, 15-ajam, „Vilties bėgimui“.

Sveikatingumo studijos "Ginsvė" kartu su Šv. Pranciškaus Asyziečio vienuolynu organizuota "Vilties treniruočių diena" labiausiai viliojo merginas ir moteris, o vyrukai ir vaikai jų energingas Zumbos, „Tai box“ ir kitas treniruotes stebėjo iš šalies. 

Tradiciškai vieną dieną prieš "Vilties bėgimą", jau šeštą kartą, vykusiame "Vilties treniruočių" renginyje, kuris yra skirtas Šv. Pranciškaus onkologijos centro veiklai paremti, liejosi nuotaikinga muzika, puikios emocijos ir jautėsi sportiška atmosfera.

 

"Tai savotiškas apšilimas prieš "Vilties bėgimą" ir šeimų subūrimas į vieną vietą. Džiugu, kad dalyviai neišsigando lietaus ir renginio pabaigoje sportavo net permirkę", - "Vakarų ekspresui" sakė renginio koordinatorė, sveikatingumo studijos "Ginsvė" vadovė Daiva Palubinskaitė.

Atgimimo aikštėje buvo įkurta mažųjų erdvė su Family Lab Academy, vyko "Stroller workout" su Dovile Čiegiene, vežimėlių slalomas, balansinių paspirtukų sprintas, surengtas "Yamaha" mokyklos mažylių muzikinis sveikinimas, dalyviai sportavo su Zumba trenerėmis Sigita ir Ingrida, vyko energinga „Tai box“  treniruotė su Eurelija Kazan, svečiavosi „Funcional STRECH“ specialistė iš Vilniaus Agnė Buta ir galiausiai vyko „Relax“ volų masažas su Danute Jurgeliene.

Renginio metu visi dalyviai galėjo registruotis į sekmadienį vyksianti „Vilties bėgimą“ ir aukoti lėšas Šv. Pranciškaus onkologijos centro veiklai.

„Vilties bėgimas“ – puikus, pasiteisinęs ir labai išaugęs renginys. Atėjau čia užregistruoti savo dukrą Urtę. Ji sekmadienį bėgs kartu su kitais „Vilties bėgimo dalyviais.

Stengiamės propaguoti sveiką gyvenimo būdą ir gražias idėjas “, - sakė renginio metu „Vakarų ekspreso“ žurnalistų sutiktas Klaipėdos krepšinio mokyklos direktorius Laimonas Šapkauskas.

„Vakarų ekspreso“ pakalbintas „Vilties bėgimo“ iniciatorius ir idėjos autorius brolis Benediktas prisiminė istoriją, kurį įvyko prieš 15 metų.

„Pamenu, kai organizavome pirmąjį „Vilties bėgimą“, Atgimimo aikštėje stovėjo du asocoialūs, nevengiantys alkoholio vyrai ir aš juos paraginau bėgti kartu su kitais dalyviais. Dar teko juos gražia forma stumtelti, kad ryžtųsi startuoti.

Tiesa, jie nebėgo, bet nužingsniavo kartu su kitais „Vilties bėgimo“ dalyviais. Dabar šie vyrai jau bėgioja maratonus. Tai tarsi savotiškas Dievo pirštas, pastumėjęs juos keistis“, - įkvepiančią istoriją prisiminė brolis Benediktas.   

Sekmadienį Atgimimo aikštėje prieš pagrindinį „Vilties bėgimo“ renginį vyks ir "Mažųjų Vilties bėgimas 2022". Jame nuo 11 val. galės dalyvauti vaikai nuo 3 metukų.

Starto ir finišo vieta – Danės. g. netoli Žvejo paminklo.

"Kviečiame visus vaikučius dalyvauti "Mažųjų Vilties Bėgime" "Auginkime viltį". Patys mažiausi vaikai gali bėgti kartu su tėvais, su sąlyga, kad vaikai nebus nešami. Registracija vyks bėgimo vietoje. Tiek "Vilties treniruočių diena", tiek "Mažųjų Vilties bėgimas" yra iš dalies finansuojamas Sporto rėmimo fondo. Stengiamės kartu sukurti gražią ir sveika gyvensena paremtą šventę“, - pasidžiaugė D. Palubinskaitė.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder