Atkaklios kovos Klaipėdos atvirajame greitųjų šachmatų čempionate

2022 metų spalio 2 dieną Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakultete įvyko Klaipėdos atvirasis greitųjų šachmatų čempionatas.

Dėl prizų 6 kategorijose azartiškai kovojo 35 šachmatininkai iš Klaipėdos, Kintų  ir Gargždų klubų.

Mažiausiųjų U8 grupėje atkaklioje kovoje pirmąsias tris vietas pasidalino Dominik Kuprys, Elizaveta Burdina ir Diana Deviatkova.

Iki 12 metų kategorijoje nugalėjo ukrainietis Dmitrijus Penkovas. Antras liko  Olegas Burdinas, trečias – Matvejus Pidlužnij.

Tarp U16 žaidėjų labiausiai sekėsi Glebui Pidlužnui, kuris aplenkė Matą Ivanauską ir Justą Vaserį.

Moterų grupėje stipriausia buvo Arina Budiak, o tarp senjorų – Gintautas Barščiauskas.

Bendroje įskaitoje absoliučiu Klaipėdos greitųjų šachmatų čempionu tapo Andrejus Levickis, laimėjęs visas žaistas partijas. Sidabras atiteko pusantro taško atsilikusiam Sergejui Drozdovui, bronza - Dmitrijui Jablokovui.

Svarbiausią šio rudens mūsų miesto  turnyrą organizavo Klaipėdos miesto šachmatų sporto klubas ”Bokštas”, kartu su Klaipėdos universitetu ir Klaipėdos miesto šachmatų federacija.