Atkakliose rungtynėse – „Neptūno-Akvaservis“ pergalė

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 87:81 (17:19, 16:20, 21:21, 33:21) nugalėjo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komandą.

Rungtynių pradžioje komandoms nepavyko susikurti pranašumo, bet įpusėjus kėliniui svečiai spurtavo įgydami 5 taškų pranašumą.

Kėlinio pabaigoje klaipėdiečiai po Juozo Virkučio dvitaškio buvo išlyginę rezultatą, bet Adas Šimonis baudų metimais išvedė svečius į priekį  17:19.

Antrąjį kėlinį „Neptūnas-Akvaservis“ traukiams Kristupo Leščiausko pradėjo išsiverždami į priekį 5 taškais. Vėliau „Sūduva-Mantinga“ laimėjo 5 minučių atkarpą 2-13 ir į ilgąją pertrauka išėjo pirmaudami rezultatu 33:39.

Po ilgosios pertraukos komandos keitėsi tiksliomis atakomis, bet įpusėjus kėliniui „Sūduva-Mantinga“ padidino persvara iki 11 taškų. Kėlinio pabaigoje „Neptūnas-Akvaservis“ realizavo 4 tolimus metimus ir tai leido sumažinti atsilikimą iki 3 taškų 54:60.

Paskutiniame ketvirtyje „Neptūnas-Akvaservis“ likus žaisti 5 minutes po Ernesto Jonkaus tritaškio išlygino rezultatą. Vėliau „Neptūnas-Akvaservis“ toliau puikiai atakavo iš toli ir likus žaisti 2 minutes įgijo rekordinį 10 taškų pranašumą. Per likusį laiką svečiams nepavyko pavyti varžovų ir „Neptūnas-Akvaservis“ šventė pergalę rezultatu 87:81.

„Neptūnas-Akvaservis“: Kristupas Leščiauskas 20, Laurynas Mikalauskas 18, Karim Rtail 15, Radvilas Kneižys 12.

„Sūduva-Mantinga“: Žygimantas Šimonis 13, Matas Jucikas ir Martynas Zigmantavičius po -12.