Atšauktas mačas su Lietuva: Chaosas Britų krepšinyje - FIBA stabdo federacijos veiklą

Didžiosios Britanijos krepšinio federacija pranešė, kad FIBA laikinai sustabdė šios šalies federacijos veiklą dėl valdymo problemų, todėl komanda šalinama iš FIBA varžybų, kol bus išspręstos institucijos vidaus nesutarimų priežastys.

Todėl Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rungtynės su Didžiąja Britanija, turėjusios vykti lapkričio 27 dieną Londone, neįvyks.

Didžiosios Britanijos krepšinio federacija informavo, kad šis mačas neįvyks.

„Suprantame, kad žaidėjai, personalas ir sirgaliai bus nusivylę. 

Mūsų pagrindinis prioritetas yra toliau bendradarbiauti su pagrindiniais suinteresuotaisiais subjektais, siekiant išlaikyti stabilumą ir konstruktyviai prisidėti prie proceso su FIBA“, – situaciją komentavo laikinoji federacijos vadovė Grace Jecca.

Rugpjūčio mėnesį FIBA įsikišo ir pradėjo tyrimą dėl chaoso Britanijos vyrų krepšinio federacijoje, motyvuodama tuo, kad „nesilaikoma tarptautinių taisyklių“.

Federacijos pirmininkas Chrisas Grantas praėjusį sekmadienį atsistatydino iš pareigų.

Iš karto po to FIBA paskelbė pirminį tyrimo verdiktą, pagal kurį laikinai sustabdo Britanijos krepšinio federacijos veiklą ir šalina šalies komandą iš FIBA varžybų, kol bus išspręstos valdymo problemos.

Parengta pagal 15min.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder