Australijoje - Klaipėdos lengvaatletės sezono rekordai

Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos auklėtinė, ėjikė Monika Vaiciukevičiūtė sužibėjo Kanberoje (Australija) vykusiose „Supernova“ sportinio ėjimo varžybose.
 

 Valerijaus Murašovo auklėtinė 10 kilometrų distanciją įveikė 13-ta. Jos laikas - 47 min. 47 sek. Tai geriausias Lietuvos sezono rezultatas.

Iš viso dalyvavo 25 įvairių pasaulio šalių ėjikės.

Šios varžybos turi "World Athletics" sportinio ėjimo turo sidabrinių varžybų statusą, todėl jose startavo itin aukšto lygio sportininkės iš viso pasaulio.

"Tarp dalyvių buvo daug pajėgių ėjikių, tarp kurių atstovė iš Kolumbijos - olimpinių žaidynių sidabro laimėtoja, olimpietės iš Italijos, Ispanijos, Australijos, Brazilijos, dalyvės iš Slovakijos, Vokietijos, Suomijos", - įspūdžiais dalijosi M. Vaiciukevičiūtė.

Ji kartu su Lietuvos rinktine Australijoje stovyklauja nuo 2022 metų gruodžio 28 dienos ir Australijoje viešės iki vasario 13 dienos.

"Supernova" sportinio ėjimo varžybose dalyvavome po stovyklos kalnuose, tad dar organizmas pilnai nebuvo atsistatęs. Po stovyklos kalnuose praėjo vos 5 dienos, o reikėtų maždaug 10 dienų, tada maždaug pasiekiama optimali sportinė forma. Jaučiu, kad rezervo dar yra. Sportinė forma po truputį gerėja ir tai džiugina", - telefonu iš Australijos pasakojo M. Vaiciukevičiūtė.  

Ji prieš keturias savaites Australijoje dalyvavo kitose varžybose ir varžybose ir tuomet taip pat fiksavo geriausią Lietuvos sezono rezultatą. 

"Už dešimties dienų dalyvausiu atvirame Australijos čempionate. Šįkart varžysiuosi 20 kilometrų distancijoje", - pasakojo M. Vaiciukevičiūtė. 

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder