Autsaiderių akistatoje „Gargždai“ paliko be pergalių prieniškius

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įvyko dar viena autsaiderių akistata, kurioje Prienų „Labas GAS“ (0/15) ekipai nepavyko pasiekti taip laukiamos pirmosios pergalės. Povilo Šakinio treniruojami „Gargždai“ (2/13) namuose 74:71 (12:27, 27:15, 17:16, 18:13) įveikė „Labas GAS“.

Pirmoji komandų akistata „Betsafe-LKL“ baigėsi „Gargždų“ pergale 95:68, praneša LKL.lt.

Prienų ekipa startavo galingai ir vedama naujoko Roberto Keliačiaus atitrūko 25:9. Giedrius Staniulis ir Joshua Newkirkas skirtumą ėmė mažinti ir antrajame kėlinyje neleido įsibėgėti „Labas GAS“ puolimui.

Po Jylano Washingtono dvitaškio su pražanga ekipas skyrė vos 4 taškai (28:32), maža to, jis pats netrukus smeigė tolimą metimą – 31:32.

Nors Darius Tarvydas bandė atgaivinti svečių puolimą (36:35), „Gargždai“ prieš ilgąją pertrauką atsiliko tik neženkliai – 39:42.

Po pertraukos abi komandos žengė koja kojon (47:47), tik po Karolio Giedraičio tolimo šūvio „Labas GAS“ pabėgo labiau – 57:51.

Vis tik Aurimo Urbono tritaškis leido „Gargždams“ būti pozityviems prieš lemiamą ketvirtį – 56:58.

Giedrius Staniulis rodė lyderystę ir „Gargždus“ tempė pirmyn (64:59), atrodė, kad iki pergalės lieka žingsnis, nors Tauras Jogėla dar kaitino atmosferą – 71:74.

Liko pusantros minutės, nė vienos ekipos metimai tikslo nebesiekė, o Kyanas Andersonas neišplėšė pratęsimo.

Vos prie „Labas GAS“ prisijungęs R. Keliačius įsiliejo puikiai: per 16 minučių pelnė 11 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, atsidurdamas šalia dvigubo dublio.

Jis buvo efektyviausias (19 n.b.) klube. Tuo tarpu Tauras Jogėla (13 tšk.) žaidė kol kas rezultatyviausią savo susitikimą prieniškių gretose.

„Gargždai“: Jylanas Washingtonas 17 (3 blk.), Joshua Newkirkas (7 rez. perd.) ir Giedrius Staniulis (11 atk. kam.) – po 13, Isaih Osborne‘as 12, Julius Kazakauskas 8.

„Labas GAS“: Kyanas Andersonas 15 (3-2/10), Tauras Jogėla 13, Robertas Keliačius 11 (8 atk. kam.), Darius Tarvydas 8 (10 atk. kam., 3-0/5), Jamilas Wilsonas 6.