„Banga“ ant menčių paguldė „Panevėžį“

Lietuvos futbolo A lygos 32-ajame ture užfiksuota staigmena. Puikiai rungtynėse startavusi Gargždų „Banga“ namuose pasiuntė į nokautą „Panevėžio“ futbolininkus - 2:1 (2:1).

Visą antrąjį kėlinį be pašalinto Roberto Vėževičiaus žaidusi „Banga“ pergalę užsitikrino po dviejų rungtynių pradžioje įmuštų įvarčių.

Davido Afonso treniruojama komanda nutraukė keturių pralaimėjimų seriją, o panevėžiečiai pergalės neiškovoja jau penktose rungtynėse iš eilės.

Gargždiškiai į priekį išsiveržė jau antrąją minutę, kai standartinėje situacijoje Karolis Urbaitis pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o prie kairiojo virpsto perdavimą priėmė ir galva tiksliai smūgiavo Mauricio Pinto.

Vos po kelių minučių „Banga“ dar kartą įveikė varžovus panašioje situacijoje. Šį kartą Simono Urbio perdavimą prie kairiojo virpsto smūgiu galva „uždarė“ R. Vėževičius. Jis įmušė trečiąjį šio sezono įvartį.

„Panevėžiui“ prireikė laiko atsigauti po dvigubo smūgio, bet jiems pavyko sušvelninti rezultatą. 32 minutę svečiai sulaukė savo šanso, kai Jorge Eliasas išprovokavo pražangą baudos aikštelėje, o teisėjo paskirtą 11 m. baudos smūgį realizavo Ernestas Veliulis.

„Banga“ (28 tšk.) atsilaikė, o pergalė jiems leido taškais susilyginti su aštuntoje vietoje žengiančia Alytaus DFK „Dainava“. „Panevėžys“ su 51 tašku išlieka ketvirtas.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Vilniuje spalio 30 dieną 15 val. su Vilniaus „Riteriais“.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder