Banglentininkų bendruomenė skirs paramą Ukrainai

Žymiausi veidai banglenčių pasaulyje - čempionai ir didžiausių bangų užkariautojai - kviečia išsiirti į Baltijos jūrą ir pažinti šią nuostabią sporto šaką.

Banglenčių sezoną „Surf Camp“ bendruomenė pradeda tarptautinę banglenčių dieną - birželio 17-ąją.

Visą šeštadienį vyks kampanija, kurios metu pusė pinigų, surinktų už pažintines banglenčių pamokas, bus skiriama paramai Ukrainai.

Tarp atletų, raginančių išsiirti į bangas, yra praėjusių metų pasaulio čempionas brazilas Felipe Toledo, „Instagram“ tinkle turintis per 1 milijoną sekėjų.

Jo tautietis triskart pasaulio čempionas Gabriel Medina turbūt yra ryškiausia banglenčių sporto žvaigždė - jį seka daugiau nei 11 milijonų žmonių pasaulyje.

Drauge su dvylika XXL didžiausių sezono bangų apdovanojimų sumedžiojusiu Shane Dorian atletai kviečia lietuvius išsiirti į Baltiją, pabandyti banglenčių sportą ir tapti pirmaisiais rykliais Baltijos jūroje.

„Rykliai - šiek tiek mistinės būtybės. Jie nežino, kas yra baimė, nes jų beveik niekas nemedžioja. Tai toli gražu nereiškia, kad jie nėra pažeidžiami, tačiau aštrus fokusas, žvilgsnis į savo tikslą ir drąsus jo siekis yra savybės, kuriomis kiekvienas mūsų galėtų praturtinti savo asmenybę. Būtent todėl vyrams subalansuotą stovyklą ir pavadinome Baltų ryklių stovykla“, - pasakojo „Surf Camp“ akademijos įkūrėjas Girmantas Neniškis.

Jis priduria, kad visus pasaulio banglentininkus stebina Lietuvos statistika, kai apie 80 procentų stovyklų dalyvių - merginos ir moterys.

Atrodo neįtikėtina, kad tokia aktyvi sporto šaka pritraukia gerokai mažiau vyrų.

Vasaros sezono metu Melnragėje vyks stovyklos vaikams ir suaugusiems, teminės progreso, merginų ir vyrų stovyklos, taip pat pirmoji stovykla vaikams ir tėvams kartu.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder