„Barca Academy“ futbolo stovyklų organizatoriams – dalyvių liaupsės

„Barca Academy“ futbolo stovyklų organizatoriams – dalyvių liaupsės

Liepos 8-ą dieną Klaipėdoje finišavo antroji prestižinės sporto organizacijos „Barca Academy“  futbolo stovykla-turnyras vaikams ir jaunuoliams. Šiemet Lietuvoje buvo organizuojamos dvi „Barca Academy“ stovyklos, kuriose futbolo paslapčių iš legendinės organizacijos specialistų mokėsi vaikai iš Baltijos šalių ir Ukrainos.

Pirmą kartą Lietuvoje organizuotose „Barca Academy“ stovyklose-turnyruose šiemet sportavo 8-16 metų vaikai ir jaunuoliai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Ukrainos.

Iš viso dviejose penkių dienų trukmės stovyklose šiemet dalyvavo daugiau nei 150 berniukų ir mergaičių.

Kaip teigia stovyklas-turnyrus organizavusios „Barca Academy Baltic“ projekto vadovas Robertas Poškus, šiemetinės stovyklos turėtų tapti rimtu pagrindu tolimesniam Lietuvos ir „Barca Academy“ organizacijos bendradarbiavimui.

„Labai džiaugiamės, kad ši iniciatyva pavyko ir labiausiai dėl to dėkojame stovyklų dalyviams ir jų tėveliams. Taip pat esame labai dėkingi ir kiekvienam prisidėjusiam rėmėjui bei mūsų komandos nariams.

Reikėjo atlikti daug sunkaus darbo, kad ši idėja virstų realybe.

Tačiau šiandien tikrai galime pasidžiaugti rezultatu ir tikimės, kad ateityje tokių renginių Lietuvoje bus gerokai daugiau“, - teigė R. Poškus.

Antrosios stovyklos uždarymo renginyje Klaipėdos miestui ir iniciatyvos organizatoriams dėkojo ir „Barca Academy“ treneris Rubenas Diazas, kuris vylėsi, jog ateityje dar kartą pavyks apsilankyti Lietuvoje bei dar labiau prisidėti prie mūsų šalies sportinio ugdymo vystymo.

Stovykloje dalyvavę vaikai nupiešė didelį plakatą su „Barcelonos“ futbolo klubo ženklu.

Jis įteiktas Lietuvos pajūryje dvi savaites dirbusiems ispanų treneriams.

„Norėčiau padėkoti tėvams, kad jie patikėjo savo fantastiškus vaikus stovyklos rengėjams. Jaunimėlis suteikė mums labai gerą laiką.

O vaikams noriu padėkoti už jų nuoširdų darbą, atsidavimą, šypsenas ir labai dideles širdis futbolui. Mus, suaugusiuosius, verčiate daryti tai, kad išpildytume jūsų svajones“, – pavykusia stovykla džiaugėsi „Barca Academy“ atstovas Baltijos šalims Benas Renatas Baltusis.

Gražių žodžių organizatoriams negailėjo ir stovyklų - turnyrų dalyviai bei jų tėvai.

„Važiuodami iš stovyklos namo visą kelią kalbėjomės, kaip šioje stovykloje buvo smagu ir gera.

Labai dėkoju organizatoriams už šią iniciatyvą ir tikimės, kad tokioje stovykloje pavyks sudalyvauti dar kartą“, - teigė vieno iš stovyklos dalyvių mama Reda Kazlovaitė.

Panašiomis emocijomis po dalyvavimo „Barca Academy“ stovykloje-turnyre dalinosi ir kito dalyvio mama Viktorija Jegorenkova.

„Labai norėčiau padėkoti renginio organizatoriams, kad suteikėte mano sūnui galimybę dalyvauti tokioje stovykloje.

Jūs atlikote superinį darbą ir linkiu didžiausios sėkmės iniciatyvos autoriams ateityje“, - įspūdžiais dalinosi V. Jegorenkova.

Pirmą kartą Lietuvoje vykusiose „Barca Academy“ futbolo stovyklose vaikai galėjo mokytis futbolo paslapčių iš prestižinės sporto organizacijos specialistų.

Taip pat dalyviams buvo organizuojamos įvairios laisvalaikio veiklos ir kiti edukaciniai užsiėmimai.

Gabiausiems stovyklų - turnyrų dalyviams ateityje bus suteikta galimybė vykti į „Barca Academy“  peržiūras Ispanijoje.

Nemaža dalis vietų šiemetinėse stovyklose-turnyruose buvo skirta ir socialiai jautrių grupių vaikams.

Taip pat išskirtinė galimybė dalyvauti „Barca Academy“  šią vasarą buvo skirta karo kamuojamos Ukrainos vaikams, kurių dalyvavimą šiemetinėse stovyklose parėmė organizacija „Stiprūs kartu“.

Šiuo metu visame pasaulyje jau veikia beveik pusšimtis „Barca Academy“ padalinių, rengiama daugiau nei 180 stovyklų, o jose sportuoja daugiau nei 45 tūkst. vaikų penkiuose pasaulio žemynuose.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder