„Bayern” nepasiduoda: po dramatiškos pabaigos nugalėjo „AX Armani” ir prailgino ketvirtfinalio seriją

Kuri komanda stipresnė – Miuncheno „Bayern” ar Milano „AX Armani”? Tai paaiškės gegužės 4-ąją, nes po penktadienio rungtynių Miunchene rezultatas tapo lygus 2-2.

Pirmas dvejas rungtynes Italijoje pralaimėję Vokietijos krepšininkai atsigriebė savo arenoje. Penktadienį per ketvirtas Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynes „Bayern” 85:82 (23:19, 17:31, 23:21, 22:11) nugalėjo Milano klubą, taip pratęsdamas šią akistatą iki penkerių rungtynių.

Beveik visą susitikimo laiką pirmavusi Italijos komanda rungtynių pabaigoje pridarė klaidų, kurios neleido jai laimėti bilieto į finalinio ketverto turnyrą.

Lūžio tašku galima laikyti vokiečių ekipos puolėjo Vladimiro Lučičiaus metimą, kai ore pagavęs kamuolį sugrūdo jį į krepšį ir dar gavęs teisę mesti baudos metimą jį realizavo.

Žaisti buvo likusios 23 sekundės ir šeimininkai pirmavo 83:82. Milano klubas savo atakos rezultatyviai neužbaigė, nes po vaizdo peržiūros teisėjai galiausiai nusprendė, jog gindamas Jamesas Gistas neprasižengė – pražanga buvo skirta į jį įsirėžusiam Kyle’ui Hinesui.

Tad prie baudų metimo linijos stojęs V. Lučičius buvo taiklus, skirtumą padidindamas iki 3 taškų (85:82). Per likusias 8 sekundes „AX Armani” žaidėjai sugebėjo net du kartus mesti iš toli, taip bandydami išplėšti pratęsimą, tačiau kamuolys į krepšį įkristi nenorėjo.

Į antrą pergalę ketvirtfinalyje Vokietijos klubą vedė Wade’as Baldwinas (18 taškų, tritaškiai 0/6), Paulas Zipseris (16 tšk., tritaškiai 3/6), V. Lučičius (12) ir Jajuanas Johnsonas (12 tšk. ir 7 atkovoti kamuoliai).

Organizatorių nuotr.

Jamesas Gistas/Euroleague.net nuotr.

Italijos ekipoje labiausiai pasižymėjo Malcolmas Delaney. Jo sąskaitoje 28 taškai ir 30 naudingumo balų. 17 taškų surinko ir 7 kamuolius atkovojo Shavonas Shieldsas.