ATSIĖMĖ DIPLOMUS. Tikimasi, kad ateityje šios Klaipėdos Vlado Knašiaus mokyklos komandos narių pavardes dar išgirsime ne kartą. Vlado Knašiaus mokyklos nuotr.

Čempionų karta atsiėmė diplomus ir žengia į suaugusiųjų pasaulį

Klaipėdos sportininkų namuose surengta Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos auklėtinių, gimusių 2004 metais, diplomų įteikimo šventė. Renginio metu prisimintas 12 mokslų ir treniruočių metų kelias bei istorinės šios kartos pergalės.

„Gyvenime svarbiausia yra šeima ir mokykla, o visa tai vienija ir sujungia sportas. Per sportą jūs išsiugdote valią, darbštumą, discipliną ir charakterį. Tai - neįkainojamos vertybės. Tikiu, kad ateityje pasieksite dar daugybę pergalių ir su pasididžiavimu ištarsite, kad Jūs mokėtės Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokykloje“, - prieš įteikdamas diplomus kalbėjo Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos direktorius Raimondas Dikinis.

Mokyklos bendruomenė sukūrė jautrų videofilmuką, kuriame užfiksuotos absolventų akimirkos nuo vaikystės iki šių dienų.

„Per tuos metus potyrių ir emocijų patirta išties galybė. Jūs 12 metų iš širdies plušote, liejote prakaitą krepšinio arenose, tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse sukorėte tūkstančius kilometrų ir daugybę kartų garsinote Klaipėdos ir visos Lietuvos vardą įvairiose varžybose. Taigi, atėjo ta diena, kai baigėte Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklą ir keliate sparnus į suaugusiųjų pasaulį“, - pabrėžė mokyklos atstovai.

Ši Mindaugo Bugio treniruojama vaikinų komanda pasiekė įspūdingų pergalių, ne kartą Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) čempionatuose kovojo finaliniuose ketvertuose ir pasidabino medaliais.

Tarp pastarųjų metų skambiausių pergalių būtų galima paminėti 2021 metų auksinį triumfą MKL jaunių U-17 vaikinų krepšinio čempione.

Taip pat ši komanda MKL finale kovėsi tiek 2022 metais, tiek 2023 metais - pelnyti vicečempionų laurai.

MINTIS. „Gyvenime svarbiausia yra šeima ir mokykla, o visa tai vienija ir sujungia sportas“, - pabrėžė Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos direktorius Raimondas Dikinis.

MINTIS. „Gyvenime svarbiausia yra šeima ir mokykla, o visa tai vienija ir sujungia sportas“, - pabrėžė Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos direktorius Raimondas Dikinis.

Būrys šios komandos narių - kandidatai į Lietuvos U-16 metų ir U-18 metų rinktines. Tai - Kristupas Keinys, Rytis Šakaitis, Arnas Knystautas ir Mantas Mockevičius.

Tarp pastarųjų metų pergalių būtų galima paminėti ir 2017 m. triumfą Vilniuje vykusiame tarptautiniame turnyre.

2017, 2018 ir 2019 metais ši komanda dalyvavo Čekijoje, Ostravos mieste, vykusiame velykiniame tarptautiniame turnyre ir dukart tapo vicečempione bei kartą - kopė ir ant aukščiausiojo prizininkų pakylos laiptelio.

Buvo pasidžiaugta ir itin aukštu pasaulinio lygio pasiekimu: Rytis Šakaitis 2022 metais kartu su Lietuvos rinktinės nariais tapo pasaulio U-18 metų 3x3 bronzos medalio laimėtoju.

Net penki šios komandos nariai jau pasibaigusį sezoną sėkmingai rungtyniavo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate.

Klaipėdos „Neptūno“ dublerių - „Neptūno-Akvaservio“ gretose žaidė Mantas Mockevičius, Rytis Šakaitis, Kristupas Keinys ir Arnas Knystautas.

TRENERIS. Mindaugas Bugys pasidžiaugė, kad su 2004 metais gimusia vaikinų komanda pavyko iškovoti daug gražių pergalių. Klaipėdos Vlado Knašiaus mokyklos nuotr.

TRENERIS. Mindaugas Bugys pasidžiaugė, kad su 2004 metais gimusia vaikinų komanda pavyko iškovoti daug gražių pergalių. Klaipėdos Vlado Knašiaus mokyklos nuotr.

„Kretingos-VR Servisas“ marškinėlius vilkėjo Arnas Pilipavičius.

Už Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos-„Neptūno“ komandą Regionų krepšinio lygoje žaidė taip pat 5 žaidėjai: Doridas Bugys, Vilius Vaičius, Nojus Pabrieža, Paulius Šylius, Mantas Overlingas.

„Ačiū, kad garsinate Klaipėdos vardą, ir linkime ateityje praverti ir pajėgiausios Lietuvos krepšinio lygos - LKL - duris“, - buvo palinkėta renginio metu.

„Rašytojas Paulo Coelho yra taikliai pasakęs: “Kai ko nors trokšti visa širdimi, visas pasaulis slapčia padeda tau įgyvendinti šį troškimą.„ Taigi, linkime nesustoti, entuziastingai siekti aukštumų krepšinyje ir žengti tik į priekį. Vienos durys užsidaro, kitos - atsiveria. Taigi, Jūs jau žengiate į suaugusių pasaulį ir tikime, kad kiekvienas iš Jūsų prasiskins kelią į gyvenimo aukštumas. To kiekvienam ir linkime“, - kalbėjo mokyklos atstovai.

Klaipėdos Vlado Knašiaus mokyklos baigimo diplomai buvo įteikti šiems krepšininkams: Doridui Bugiui, Arnui Knystautui, Ryčiui Šakaičiui, Kristupui Keiniui, Arnui Mėlinauskui, Mantui Overlingui, Viliui Vaičiui, Nojui Pabriežai, Pauliui Šyliui, Mantui Mockevičiui, Arnui Pilipavičiui, Rokui Burkauskui, Matui Karbauskui, Edgarui Pilybui, Mantvydui Gedrimui, Ilja Sokolov ir Lukui Skersiui.

„Smagu tai, kad į Lietuvos moksleivių krepšinio lygos finalinį ketvertą pateko net 11 iš 12 galimų mūsų komandų. Tai labai džiuginantys pasiekimai“, - „Vakarų ekspresui“ pabrėžė Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos direktorius R. Dikinis.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder