"Manchester City" nesugebėjo įveikti "Leipcigo"

Čempionų lygos sensacija: aštuntfinalyje "Manchester City" nesugebėjo įveikti "Leipcigo"

Trečiadienį, vasario 22 d., įvyko UEFA Čempionų lygos paskutiniojo aštuntuko pirmosios rungtynės tarp "Manchester City" ir "RB Leipzig" komandų. Susitikimas vyko "Red Bull" arenoje ir baigėsi 1:1.

Anglijos klubas pirmasis įmušė įvartį 27 minutę po Alžyro rinktinės vidurio puolėjo Riyado Marezo įvarčio, pelnyto po Ilkay Gundogano perdavimo.

Antroje rungtynių pusėje šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą. 68-ąją minutę kroatų gynėjas Josko Guardiola išvedė kamuolį už Marselio Galstenbergo.

"RB Leipzig" - "Manchester City" 1:1

Įvarčiai: Guardiol 70, Marez 27

"Leipcigas":

Blasveichas, Klostermannas (Heinrichsas, 46), Orbanas, Guardiola, Halstenbergas (Raumas, 88), Laimeris, Šlageris (Aydara, 82), Soboslai, Forsbergas (Nkunku, 66), Werneris, A. Silva (Poulsenas, 82).

"Manchester City":

Edersonas, Walkeris, Diasas, Akandja, Ake, Rodri, Gundoganas, Marezas, B. Silva, Grealishas, Holandas.

Įspėjimas: Heinrichs

"Manchester City" ir "RB Leipzig" susitiks Anglijoje kovo 14 d. atsakomosiose rungtynėse.

Dvikovoje spręsis dabartinės UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio dalyvis.