Cristiano Ronaldo: kiekvieni metai man yra dovana, kuri laikui bėgant išnyksta

Portugalijos rinktinės puolėjas Cristiano Ronaldo, po to, kai paskutinėse kontrolinėse rungtynėse prieš prasidedant „Euro 2024“ įveikė Airiją (3:0), komentavo susitikimą ir pasidalijo ateities planais.

„Visada gerai laikyti kojas ant žemės, tačiau mintimis reikia būti danguje, t. y. svajoti apie pergalę Europos čempionate. Mes apie tai svajojame ir esame pasirengę laimėti. Žinoma, turime žengti žingsnis po žingsnio, bet niekas nedraudžia svajoti.

Turime talentą, bet, kaip dažnai sakau, dėl talento reikia dirbti. Niekas nieko neduoda veltui. O mūsų komanda yra pasirengusi dirbti.

Karjeros pabaiga? Žinau, kad futbole man liko nedaug metų. Ir, kaip sakoma Ispanijoje, kiekvieni metai yra dovana, kuri su laiku išnyksta.

Žaisti futbolą po 35 ar 36 metų jau yra dovana, o man dabar 39-eri ir kiekvienais metais stengiuosi tuo mėgautis.

Svarbu būti geros fizinės ir psichinės formos, kad galėčiau padėti komandai.

Ir, kaip žinote, visą gyvenimą myliu nacionalinę rinktinę. Esu čia jau 20 metų ir noriu ir toliau žaisti tokio lygio futbolą.

Esu įsimylėjęs futbolą. Kiekvienos rungtynės yra ypatingos. Atstovauti sau Europos čempionate su Portugalija yra pasididžiavimo vertas momentas. Tai didelė svajonė, kaip ir tada, kai man buvo 20 metų. Aistra tvyro kiekvienose rungtynėse", - sakė C. Ronaldo.

Portugalijos legendą vėl galėsime išvysti birželio 18 d., kai „Euro 2024“ grupių etape bus žaidžiamos rungtynės su Čekija. Taip pat F grupėje portugalai žais su Turkija ir Gruzija.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder