D. Sabonio komanda po pratęsimo neatsilaikė prieš geriausias sezono rungtynes sužaidusį L. Jamesą

Dvyliktą nesėkmę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate patyrė Indianos „Pacers“ (8/12) su Domantu Saboniu.

Lietuvio atstovaujamas klubas savo arenoje po pratęsimo 116:124 (31:26, 35:34, 18:22, 28:30; 4:12) pripažino Los Andželo „Lakers“ (10/10) pranašumą.

Per paskutinę pagrindinio rungtynių laiko ataką rezultatą taikliu metimu iš trijų taškų zonos išlygino Chrisas Duarte, tad teko žaisti pratęsimą.

Čia savo jėgą pademonstravo LeBronas Jamesas, per papildomas penkias minutes pelnydamas 7 iš 12 komandos taškų.

D. Sabonis per 35 minutes pelnė 14 taškų (dvitaškiai 5/9, baudų metimai 4/4), atkovojo 12 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, po kartą kamuolį perėmė ir prarado.

Susitikimo pabaigoje Domantas kietai prasižengė prieš L. Jamesą, kovoje dėl kamuolio alkūne kliudydamas varžovo veidą.

„Lakers“ lyderis sužaidė geriausias sezono rungtynes.

Per 43 minutes L. Jamesas pelnė 39 taškus (tritaškiai 5/12), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.