D. Virkšo benefisas pratęsė „Panevėžio“ krizę

„Optibet A lygos“ debiutantas Telšių „Džiugas“ žengė dar vieną žingsnį link išlikimo lygoje. Septintoje pozicijoje žygiuojantys žemaičiai 33 turo akistatoje svečiuose sužaidė lygiosiomis 2:2 (0:0) su „Panevėžiu“, kuris pergalės neiškovojo jau septyniuose mačuose iš eilės.

Pirmasis kėlinys buvo nerezultatyvus, tačiau progų jame komandos susikūrė nemažai. Nasko Milevo stiprų smūgį atrėmė Victoras Golasas, kitoje aikštės pusėje vartininką paplušėti privertė Pijus Širvys, o dar vėliau ekipos apsikeitė gana tolimais pavojingais šūviais.

„Džiugas“ gana netikėtai išsiveržė į priekį pačioje antrojo kėlinio pradžioje. 46-ąją minutę po Andriaus Lipskio perdavimo iš dešiniojo krašto Dovydas Virkšas galva nukreipė kamuolį į skersinį, antras klaipėdiečio bandymas buvo blokuotas, o trečiasis – sėkmingas.

Vis dėlto ilgai svečiai pranašumu nesidžiaugė. 56 minutę Jeffrey Sarpongas galingai smūgiavo į artimąjį vartų kampą, o po 9 minučių J. Sarpongui asistavęs P. Širvys pasižymėjo ir pats – jam perdavimą atliko Ernestas Veliulis.

Tiesa, „Džiugas“ nepasidavė: N. Milevo smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos atmušė Matehusas Bissi, o 69 minutę vėl driokstelėjo D. Virkšas, galingu šūviu atlikęs dublį. Telšių ekipos atstovas šiemet yra pelnęs 3 įvarčius ir tai yra jo rezultatyviausias karjeros sezonas.

Svečiai buvo arti ir trečiojo įvarčio, bet su N. Milevo smūgiu galva susitvarkė V. Golasas. „Panevėžys“ per likusį laiką surengė ne vieną išpuolį, tačiau su jais P. Survila bei „Džiugo“ gynyba susitvarkė.

Nuo rugsėjo vidurio nelaimintys panevėžiečiai gerokai apsunkino savo galimybes pavyti „Kauno Žalgirį“, nuo kurio atsiliekama jau 6 taškais, o 36 taškus surinkęs „Džiugas“ dar labiau įsitvirtino 7 vietoje.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder