Dėl dengto futbolo maniežo - išimtis

Klaipėdoje, Pempininkų mikrorajone, prie „Baltijos“ gimnazijos, planuojant ir projektuojant dengtą futbolo maniežą, siūloma netaikyti architektūrinių konkursų organizavimo nuostatų.

Šį klausimą Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos Miesto plėtros ir strateginio planavimo komiteto posėdyje pristatęs Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus vyriausiasis patarėjas Ričardas Zulcas sakė, kad miestui tai būtų nauda ne tik laiko, bet ir pinigų atžvilgiu.

„Būtų galima gauti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos dalinį finansavimą Vyriausybės VIP programoje. Klaipėda galėtų pretenduoti į tam tikrą lėšų dalį“, - paaiškino R. Zulcas.

Visgi posėdyje užvirė abejonės, ar reikia taip viską skubinti ir kaip atrodys šis objektas be architektūrinio konkurso organizavimo.

„Aš pats asmeniškai apvažinėjau mokyklų sporto sales. Vienur - pelėsis, kitur per sprindį neužsidaro langas. Gal mokyklų sporto sales reikėtų tvarkyti? Jei šis objektas statomas iš ministerijos lėšų, tada aš už, jei už miesto biudžeto lėšas - aš prieš“, - kalbėjo Tarybos narys Vidmantas Dambrauskas.

Posėdyje nuskambėjo ir pasisakymų bei klausimų, kaip sudėliojami prioritetai ir kodėl Šviesos gatvėje jau suprojektuota sporto salė nustumiama į šoną ir planuojami kiti objektai.

Galiausiai po balsavimo buvo pritarta, kad dengtam futbolo maniežui nebūtų taikomi architektūrinių konkursų organizavimo nuostatai.

Skaičiuojama, kad dengto futbolo maniežo statybos apsieis per 3 milijonus eurų.

 

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder