Demetre Riversas: „Tai – neįtikėtina galimybė“

Kauno „Žalgirio“ gretas ketvirtadienį oficialiai papildęs 28-erių metų 203 cm ūgio Demetre Riversas jau penktadienio popietę pasiekė Lietuvą.

Su antra puse ir šuniu į Vilniaus oro uostą atvykęs amerikietis netrukus pasiekė Kauną, o jau rytoj atliks medicininį patikrinimą bei po to turėtų iškart prisijungti prie kitų žalgiriečių treniruotėje.

Nusileidęs Lietuvoje, krepšininkas pasidalijo savo karštais įspūdžiais su „Žalgiris TV“.

„Pastarosios 24 valandos buvo išties beprotiškos. Tikrai nesitikėjau, kad tokioje vėlyvoje sezono stadijoje keisiu komandą. Skambutis iš „Žalgirio“ man buvo didžiulė staigmena, – pasakojo amerikietis. – Bet, aišku, iškart labai nudžiugau. Ir dabar esu labai laimingas. Žinoma, kad „Žalgirio“ organizacija yra puikiai žinoma, todėl smagu bus būti jos dalimi. Esu labai dėkingas už šią galimybę, bet dar net nespėjau visko labai gerai apmąstyti. Viskas nutiko taip greitai.“

Šį sezoną atakuojančio gynėjo ir lengvojo krašto puolėjo pozicijose galintis žaisti žaidėjas pradėjo Skafačio „Givova“ klube Italijoje. Sezono metu sulaukęs kontakto iš „Žalgirio“, žaidėjas jau spėjo trumpai susipažinti su tuo, kas jo laukia Kaune.

„Taip, pokalbis buvo. Jis buvo vakar ar užvakar. Turėjau galimybę geriau susipažinti su treneriu. Man buvo paaiškinta, ką reiškia būti žaliai baltų komandos dalimi. Komandos lūkesčiai, lūkesčiai, susiję su manimi. Man buvo pristatyta, į kokią situaciją aš pateksiu“, – tikino naujasis žalgirietis.

Šeštą profesionalo karjeros sezoną žaidžiantis amerikietis yra rungtyniavęs Estijoje, Vengrijoje, Čekijoje, Graikijoje, Turkijoje ir Italijoje. Šiame sezone Italijos krepšinio lygoje per 27 rungtynes D.Riversas vidutiniškai įmesdavo po 10,3 taško ir atkovodavo po 4,1 kamuolio. Tritaškius krepšininkas vidutiniškai realizuodavo 41,3 proc. tikslumu. Italijos lygoje jis užėmė 15-tą vietą pagal tritaškių tikslumą.

„Manau, kad aš galiu pasiūlyti universalumą. Esu sunkiai dirbantis aikštėje. Esu universalus žaidėjas gynyboje. Galiu dengtis prieš kelių skirtingų pozicijų žaidėjus. Puolime, manau, kad mano didžiausia stiprybė – galimybė pataikyti metimus iš skirtingų pozicijų. Taigi tą galiu pridėti prie komandos žaidimo. Noriu atiduoti viską. Žiūrėsime, kaip seksis“, – apie savo stiprybes aikštėje pasakojo D.Riversas.

Krepšininkas džiaugėsi, kad pirmą kartą karjeroje žais su Eurolygos komandos žaidėjais. D.Riversas džiaugėsi, kad sulaukė tokios galimybės karjeroje.

„Tai – neįtikėtina galimybė. Jau anksčiau esu matęs žalgiriečių rungtynių. Savo karjeros metu esu matęs Eurolygos rungtynių. Manau, kad kiekvienas profesionalus krepšininkas nori žaisti tokiame lygyje. Su Eurolygos komandos žaidėjais. Nesvarbu, ar tai Eurolygos rungtynės, ar ne. Visi žaidėjai turi tokį norą. Tokia galimybė, tokiu mano karjeros metu, kada mažiausiai to tikėjausi, yra tikrai neeilinė ir džiuginanti“, – kalbėjo D.Riversas.

„Žalgiryje“ jis vilkės 23-iuoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder