Domantas Sabonis prie komandos pergalės prisidėjo dvigubu dubliu

Domanto Sabonio sąskaitoje – 30 taškų

Įspūdingai Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate sužaidė Domantas Sabonis, o jo atstovaujamas Sakramento „Kings“ (29/21) pralaimėjo absoliučiai lygs autsaiderei Detroito „Pistons“ (7/43) ekipai.

Namie rungtyniavę „Kings“ krepšininkai svečiams iš Detroito pralaimėjo 120:133.

D. Sabonis per 41 minutę pelnė 30 taškų (dvitaškiai 10/14, tritaškiai 1/3, baudų metimai 7/10), atkovojo 12 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir kartą perėmė kamuolį. Savo komandoje jis buvo rezultatyviausias.

Detroito ekipą į septintą pergalę vedė Jadenas Ivey (37 taškai) ir 5 tritaškius iš 7 pataikęs Alecas Burksas (28).

Tuo metu Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ (30/21) klubas išvykoje 117:106 nukovė Los Andželo „Clippers“ (34/16) ekipą.

Aukštaūgis iš Lietuvos per 10 su puse minutės surinko 8 taškus (dvitaškiai 3/3, baudų metimai 2/2), 2 atkovotus, po 1 rezultatyviai perduotą bei perimtą kamuolius ir 1 klaidą.