MAŽASIS FINALAS. Klaipėdos „Dragūnui“ antrą sezoną iš eilės nepavyko prasibrauti į Lietuvos rankinio lygos finalą, tačiau dar yra galimybė pasipuošti bronzos medaliais. Čia serijoje iki dviejų pergalių prieš Alytaus „Varsos-Stronglaso“ ekipą klaipėdiečiai pirmauja 1:0. LRL nuotr.

„Dragūnas“ artėja prie bronzos medalių

Jau trečiadienį Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai savo žiūrovų akivaizdoje gali iškovoti Lietuvos rankinio lygos (LRL) bronzos medalius.

Trečiadienio dvikovos tarp „Dragūno“ ir Alytaus „Varsos-Stronglaso“ dragūniečių namų aikštelėje (Taikos pr. 61A) pradžia - 19 val.

Kovoje dėl bronzos medalių yra kovojama iki dviejų pergalių.

Savaitgalį klaipėdiečiai jau kartą įveikė Alytaus ekipą jų pačių aikštelėje rezultatu 31:25 (10:15).

Tiesa, Alytuje dragūniečiai kovojo permainingai - šeimininkai rungtynių pradžioje spurtavo 5:0 ir jau pirmame kėlinyje buvo įgiję net aštuonių įvarčių persvarą.

Visgi klaipėdiečiai rado jėgų atsitiesti, pademonstravo kovotojų charakterį, antrą kėlinį laimėjo net 21:10 ir iškovojo pergalę.

Nugalėtojams Laurynas Simonavičius pelnė 7 įvarčius, ukrainietis Danilas Plakhotinas pridėjo 5.

„Varsos“ komandos gretose 8 įvarčius pelnė Nedas Buronko, po 5 - Žygimantas Micevičius ir Deividas Eidukonis.