„Dragūnas“ – Baltijos rankinio lygos finale (1)

Klaipėdoje šį savaitgalį vykstantis Baltijos rankinio lygos finalas auksą atneš Lietuvos klubui – tai paaiškėjo šeštadienį sužaidus pusfinalius.

Klaipėdos „Dragūnas“ pusfinalyje rezultatu 28:21 (16:10) nugalėjo Polvos „Serviti“ (Estija) rankininkus. Solidžiai ir drausmingai rungtyniavę Klaipėdos ekipos žaidėjai visą rungtynių laiką išlaikė pranašumą ir varžovams neleido priartėti.

„Tai yra visą laiką sakoma, kiekvienoms rungtynėms, kad taip turime daryti – išlaikyti drausmę ir susikaupimą. Šį kartą pavyko. Prašėme to, kur viršuj sėdi, kad padėtų mums Fortūną pasibalnoti. Manau, tikrai tą pavyko padaryti. Pavyzdžiui, keturi Luko Juškėno metimai, kurie blokuojami, bet vis tiek visi įkrito į vartus. Tai tikrai yra Fortūnos pasibalnojimas. Bet jokiu būdu nesakau, kad tai yra pagrindinė mūsų pergalės priežastis, tikrai ne. Antrame kėlinyje mes įmetėme nedaug įvarčių, bet vis tiek išlaikėme pranašumą. Didžiulis buvo atliktas darbas gynyboje ir vartuose, labai daug dirbo Deividas, Gabrielius, Gytis“, – apie pusfinalio eigą po rungtynių komentavo „Dragūno“ strategas Artūras Juškėnas.

„Dragūnui“ 9 įvarčius (2 iš 7 m) pelnė Deividas Virbauskas, 6 (2 iš 7 m) įmetė Lukas Juškėnas, 4 – Laurynas Simonavičius, 3 – Gytis Šmantauskas, 2 pridėjo Mykolas Lapiniauskas, po 1 – Danylo Hlushak, Gintaras Cibulskis ir Gabrielius Virbauskas.

„Serviti“ gretose 4 kartus pasižymėjo Ulljo Pihus, po 3 įmetė Mathias Rebane (2 iš 7 m) ir Alfred Timmo, po 2 – Kristjan Muuga, Arturs Meiksans ir Carl-Eric Uibo, po 1 – Sander Sarapuu, Tonis Kase, Henri Sillaste, Anatolii Chezlov ir Henri Hiiend.

Geriausiu rungtynių žaidėju išrinktas „Dragūno“ vartininkas Benediktas Pakalniškis.

Šaunuoliai Dragūniečiai. Sėkmės finale.
už Dragūną, 2021-04-10 22:23
Sidebar placeholder