„Dragūnas" pasiduoti nežada: vilniečiams ruošiasi užkurti pirtį

Klaipėdos "Dragūno" rankininkai šeštadienį 14 val. savo arenoje (Taikos pr. 61A) kils į trečiąjį Lietuvos rankinio lygos (LRL) finalo serijos mūšį su Vilniaus VHC "Šviesa". Nors dragūniečiai serijoje iki trijų pergalių atsilieka 0:2, tačiau jokiu būdu nežada nuleisti rankų ir ragina savo sirgalius būti aktyviais.

"Mes jau tokia komanda, kad niekada nepasiduosime, kovosime iki galo. Tikiu, kad Klaipėdos žaidėjai gali pademonstruoti charakterį ir laimėti. To ir sieksime savų žiūrovų akivaizdoje", - "Vakarų ekspresui" sakė Klaipėdos "Dragūno" vyr. treneris Gintaras Cibulskis.

Jis ragino aktyviai "Dragūno" sirgalius rinktis į šią dvikovą ir savo skanduotėmis pranokti vilniečių ekipos sirgalių balsus.

"Žinau, kad vilniečiai ketina atsigabenti būrį sirgalių, tad būtų gražu, jog Klaipėdoje mes būtume garsesni ir jaustųsi, jog žaidžiame namuose. Tai mūsų jauniems žaidėjams - didelė paskata ir motyvacija. Neleiskime, jog vilniečiai Klaipėdoje taptų čempionais", - ragino sirgalius G. Cibulskis.

Jis dar pridūrė, kad jo komandos nariai labai nori laimėti Vilniuje, o norint tai padaryti, šeštadienį reikia laimėti Klaipėdoje.

"Būtų puiku, jei dar kartą šį sezoną grįžtume į Klaipėdą žaisti lemiamų finalo rungtynių. Reikia atiduoti visas jėgas, kad finalo serija nesibaigtų šį šeštadienį. Taupytis jėgų nebeturime kada, mūsų tikslas vienas - pergalė. Juk tai bus "gyvenk arba mirk" rungtynės. Mes trauktis nebeturime kur", - bandė įkvėpti kovai savo žaidėjus G. Cibulskis.

Priminsime, kad pirmąsias Lietuvos rankinio lygos finalo rungtynes "Dragūnas" namuose pralaimėjo tik paskutinę sekundę po Tomo Bernatavičiaus realizuoto baudos metimo - 35:34.

Antrąsias finalo rungtynes dragūniečiai p[radėjo itin prastai - 1:8 ir galiausiai pralaimėjo rezultatu 21:30

"Jei neįmeti kamuoli į vartus, įmeta tau. Logika - paprasta. Tokių klaidų kartoti nebegalime. Tikiuosi, kad pasimokėme iš savo klaidų ir jau šeštadienį atrodysime kitaip", - pabrėžė G. Cibulskis.

Bandykime Klaipėdoje užkurti gerą atmosferą ir atsirevanšuoti.

Jei prireiks ketvirtųjų ir penktųjų serijos rungtynių, jos atitinkamai vyks gegužės 24 d. (trečiadienį) 19 val. Vilniuje ir gegužės 27 dieną (šeštadienį) 14 val. Klaipėdoje.

„Dragūnas" šiemet tapo LRL reguliariojo čempionato nugalėtoju, tad jų tikslas šią poziciją išsaugoti ir po finalinės serijos švilpuko.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder