„Dragūno“ savaitgalis: pralaimėjimą užgožė pergalė

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai savaitgalį Klaipėdoje žaidė dvejas Baltijos rankinio lygos čempionato rungtynes: šeštadienį rezultatu 23:27 (11:12) nusileido Viljandi HC (Estija) ekipai, o sekmadienį klaipėdiečiai jau šventė pergalę - rezultatu 40:32 (21:17) nugalėta Estijos SK „Tapa“ ekipa.

Po trejų Baltijos rankinio lygos čempionato rungtynių čempionate „Dragūnas“ turi keturis taškus.

Dvikovoje su Viljandi HC ekipa iš klaipėdiečių išsiskyrė po 5 įvarčius įmetę Danylo Hlushak ir Lukas Juškėnas, Rokas Palskys pasižymėjo 4 kartus, Mykolas Lapiniauskas ir Benas Butkus - po 2, Laurynas Simonavičius, Arvydas Bučius, Seyed Navid Naghavialhosseini, Tomas Drakšas ir Daniil Plakhotin - po 1 kartą.

Rungtynėse su SK „Tapa“ lyderio vaidmens jau ėmėsi L. Simonavičius, įmetęs 8 įvarčius, L. Juškėnas ir N. S. Naghavialhosseini pelnė po 7 įvarčius , B. Butkus - 6, D. Hlushak ir T. Drakšass - po 4, D. Plakhotin - 2, M. Lapiniauskas ir R. Palskys - po 1 įv.

„Sekmadienį komandos veidas buvo visai kitoks nei šeštadienį, tačiau ir varžovas buvo kitoks. Klaidų vis tiek buvo, ypač techninių. Išėjo žaisti mūsų jaunesni žaidėjai. Apskritai džiaugiuosi, kad jie galėjo pajausti aukštesnio lygio rankinį, kaupti patirtį“, - komentavo „Dragūno“ strategas Gintaras Cibulskis.

Artimiausias „Dragūno“ laukiantis iššūkis - puikiai pažįstama galinga latvių ekipa „Tenax“. Rungtynės savaitgalį vyks Dobelėje, Latvijoje.

STRATEGO EMOCIJOS. „Dragūno“ vyr. treneriui Gintarui Cibulskiui teko pasinervinti ir net akimirkomis Aukščiausiojo prašyti sėkmės.

RK „Dragūnas“ nuotr.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder