„Dragūnui“ - antrasis priešsezoninis trofėjus

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai su naujuoju treneriu ispanu Juanu Antonio Moreno Rodriguezu sėkmingai tęsia pasiruošimą 2024-2025 metų rankinio sezonui. Dragūniečiai iškovojo dar vieną priešsezoninę nugalėtojų taurę. Šįkart klaipėdiečiai sužibėjo Latvijoje vykusiame tarptautiniame turnyre „Dobeles Kauss 2024“.

Klaipėdiečiai rezultatu 36:23 nugalėjo Latvijos ASK Zemessardze/LSPA komandą, rezultatu 39:28 įveikė Islandijos „Hordur“ ekipą ir galiausiai po reto grožio kovos ir baudinių serijos rezultatu 35:33 palaužė turnyro šeimininkę - Dobelės „Tenax“ ekipą.

Po šio triumfo klaipėdiečiai šoko pergalės šokį ir į viršų kėlė nugalėtojų taurę.

Tai jau antrasis šią vasarą „Dragūno“ iškovotas priešsezoninis trofėjus - prieš daugiau nei savaitę Klaipėdos rankininkai į viršų kėlė pulkininkui leitenantui Rimantui Baltušiui atminti skirto tradicinio tarptautinio rankinio turnyro nugalėtojų taurę.

Jau rugsėjo 7 dieną Pasvalyje „Dragūnas“ ir Vilniaus VHC „Šviesa“ kausis dėl Lietuvos rankinio federacijos (LRF) supertaurės.

Šios rungtynės intriguoja ir dėl to, kad vilniečių ekipos vyr. trenerio vairą perėmė buvęs „Dragūno“ strategas Gintaras Cibulskis.

„Dragūnas“ artėjantį sezoną varžysis Lietuvos ir Baltijos rankinio lygos čempionatuose, EHF Europos vyrų rankinio taurės turnyre, sieks iškovoti Lietuvos supertaurę ir LRF taurę.