„Dragūnui“ nebėra kur trauktis: kovoje dėl aukso pralaimėti nebegali

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai šeštadienį nuo 14 val. savo aikštėje (Taikos pr. 61A) priims Vilniaus VHC „Šviesa“ rankininkus. Klaipėdiečiams, siekiantiems Lietuvos rankinio lygos (LRL) aukso, klysti nebegalima - Gintaro Cibulskio auklėtiniai serijoje iki trijų pergalių atsilieka 1:2.

LRL reguliariojo čempionato nugalėtojai turi aikštės pranašumą ir kol kas tai išnaudoja idealiai - finalo serijoje iškovojo jau antrą pergalę Vilniuje.

Tą jie padarė pirmose serijos rungtynėse minimaliu rezultatu 30:29 (17:13) ir trečioje dvikovoje rezultatu 33:27 (16:11). Antrose rungtynėse Klaipėdoje 44:39 (23:17) pranašesni buvo dragūniečiai.

Taigi finalo serijoje kol kas laimi tik namuose žaidžiančios komandos.

Jei šeštadienį dragūniečiai pratęs šią namų aikštės pergalingą tendenciją, tuomet lemiama dvikova kelsis trečiadienį į Vilnių, o jei pralaimės, tuomet teks tenkintis sidabro medaliais.

Trečiose finalo rungtynėse rezultatyviausiai „Šviesos“ gretose žaidė buvęs dragūnietis Šarūnas Ugianskis. Jis pelnė 9 įvarčius.

Mantas Urvikis prie pergalės pridėjo 7 įvarčius, Valdas Drabavičius - 5, Tomas Bernatavičius ir Karolis Bliuvas - 4.

„Dragūno“ komandai Laurynas Simonavičius pelnė 8 įvarčius, Gytis Šmantauskas - 6, Lukas Juškėnas - 5, Tomas Drakšas ir ukrainietis Vladislavas Koržukas - 3.

„Ne taip tikėjomės pradėti rungtynes. Svečių aikštėje atsiranda kažkoks psichologinis barjeras ir yra labai didelis skirtumas, kaip mes žaidžiame namuose, o kaip svečiuose.

Neturėtų taip būti, kad salės pranašumas taip veikia žaidėjus. Reikėjo žaisti ramiau, o mes kažkur perdegėme“, - komentavo „Dragūno“ vyr. treneris Gintaras Cibulskis.

Anot jo, pritrūko tikslumo ir šaltų nervų.

„Kabinomės ir pasivijome varžovus, bet mus vėl pavedė nerealizuotos geros progos. Kai laisvas prameti metimą, varžovai už tai baudžia, nes finale susitinka lygios komandos ir vyksta labai atkakli kova. Vėl lauksime varžovų Klaipėdoje, ten turime parodyti kitokio kalibro kovą“, - pabrėžė „Dragūno“ strategas.

„Šviesos“ treneris Žygimantas Sinkevičius buvo kitokios nuotaikos ir gyrė savo žaidėjus.

„Buvome daug agresyvesni gynyboje, vartininkai atmušė nemažai metimų, žinojome, per kurias vietas atakuoti, išnaudojome varžovų silpnas puses. Svarbiausia, kad buvome daug labiau užsivedę siekti pergalės.

Aikštelėje buvo visai kita komanda negu praėjusiose rungtynėse. Po pralaimėtų rungtynių Klaipėdoje pažėriau daug kritikos komandai.

Negaliu tiksliai pamatuoti, kiek prisibeldžiau prie kiekvieno žaidėjo, bet tai davė akivaizdžią naudą“, - kalbėjo vilniečių ekipos treneris.

Jis dar pridūrė: „Per dešimt metų mačiau visokią „Šviesos“ komandą. Žinau, kaip žaidėjai gali kovoti, kaip gali aukotis vienas dėl kito, bet žinau ir kaip gali paleisti laimėtas rungtynes. Bet kai komanda būna prispausta prie sienos, jie gali vienas dėl kito perkąsti gerkles.

Komanda net nežino savo galimybių ribų, ir tai jai reikia nuolat priminti. Nes, kai esame vieningi, kai ariame aikštelėje ir griūname dėl kiekvieno kamuolio, varžovams mūsų neįmanoma sustabdyti.“

„Dragūnas“ kviečia savo ekipos sirgalius šeštadienį atvykti į savo ekipos aikštę palaikyti žūtbūtinėje kovoje dėl aukso.

„Juk sirgaliai tarsi papildomas žaidėjas aikštėje. Kiekvieno palaikymas yra labai svarbus. Tai tarsi papildoma motyvacija, suteikianti naujų jėgų. Visi kartu mes - galinga jėga“, - bandė aktyvinti savo sirgalius dragūniečiai.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder