Europos čempionams - maloni klaipėdiečio staigmena

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) vyrų 3x3 krepšinio komanda, į Lietuvą grįžusi su Europos universitetų sporto asociacijos (EUSA) čempionų titulais, sulaukė malonios staigmenos - klaipėdietis Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) prezidentas Rimantas Cibauskas, suorganizavo, kad jie būtų pasitikti su ąžuolo vainikais.

"VDU dar kartą įrodė, kad Lietuvos studentų krepšinis - aukšto lygio ir galime didžiuotis, kad esame Senojo žemyno lyderiai. Nuoširdūs sveikinimai VDU komandai. Tai pavyzdys kitiems ir studentiškojo krepšinio pasididžiavimas", - teigė LSKL prezidentas R. Cibauskas.

R. Cibauskas čempionus nuolat pagerbia oro uoste - pasitinka su ąžuolo vainikais, pasveikina ir padėkoja už Lietuvos vardo garsinimą.

"Vakarų eksprese" jau rašėme, kad VDU komanda, kurią sudarė Gabrielius Čelka, Eimantas Žilius, Rokas Mačiulis ir Titas Januševičius, Debrecene (Vengrija) iškovojo Europos Universitetų Sporto asociacijos (EUSA) 3x3 čempionų titulus.

VDU krepšininkai čempionate nepatyrė nė vieno pralaimėjimo - iškovojo 9 pergales.

Finale rezultatu 21:10 buvo nugalėti Ukrainos Sumu universiteto atstovai.

Turnyro naudingiausiu žaidėju (MVP) pripažintas VDU žaidėjas Titas Januševičius.

"Tikrai nebuvo lengva tapti čempionais - teko pavargti. Čempionate dalyvavo 24 vaikinų komandos, tad Lietuvai kilti ant aukščiausiojo pakylos laiptelio - tikra garbė", - sakė VDU komandos vadovas Vladas Juknevičius.

Į Debreceną kartu su VDU žaidėjais vyko ir treneris Algirdas Stuknys bei Lietuvos 3x3 rinktinių treneris Dainius Navickas.

VDU krepšininkai 3x3 Europos čempionais tapo jau ketvirtą kartą.

VDU krepšininkai iškovojo kelialapį į pasaulio čempionatą, kuris vyks šių metų lapkričio mėnesį Saudo Arabijoje.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder