Europos futbolo čempionatas: Ukraina neatlaikė fronto (1)

Europos futbolo čempionate baigėsi C grupės varžybos. Į aštuntfinalį kartu su grupės nugalėtoja Nyderlandų rinktine žengė Austrija, 1:0 įveikusi Ukrainą. Trečioje pozicijoje likusiems ukrainiečiams teks laukti kitų grupių rezultatų.

Paskutinėse grupės rungtynėse Bukarešte Austrija susitiko su Ukraina, o Amsterdame - Nyderlandai su Šiaurės Makedonija.

Pastarasis mačas nieko nelėmė, nes olandai jau buvo užsitikrinę pirmąją vietą, o Europos čempionato debiutantai makedonai neturėjo šansų patekti į atkrintamąsias varžybas.

Bukarešte sprendėsi, kas užims antrąją vietą. Geresnį įvarčių santykį turėjusiems ukrainiečiams būtų užtekę lygiųjų ir jie iškart atidavė iniciatyvą varžovams.

Austrai už tai nubaudė 21 min., kai įvartį įmušė Kristofas Baumgartneris (Christoph Baumgartner).

Perimti iniciatyvos ukrainiečiai nesugebėjo, jie beveik nesukūrė pavojingų progų, taigi mačas taip ir pasibaigė - 1:0 Austrijos naudai. Pirmą kartą į atkrintamąsias varžybas patekę austrai aštuntfinalyje susitiks su A grupės nugalėtoja Italija.

Amsterdame olandai nesunkiai laimėjo 3:0. Pirmąjį įvartį 24 min. įmušė Memfis Depajus (Memphis Depay), po to du taiklius smūgius pridėjo Nyderlandų kapitonas Žeoržinjas Vijnaldumas (Georginio Wijnaldum), pasižymėjęs 51 ir 58 min. Su kuo aštuntfinalyje susidurs olandai, dar nežinoma. Jie žais su kažkuria iš trečiąsias vietas grupėse užimsiančių komandų.

Primename, kad į aštuntfinalį pateks keturios iš šešių trečiąsias vietas užimsiančių rinktinių. Dabar tai yra vienintelė Ukrainos galimybė, bet jos turimi 3 taškai daug vilčių nesuteikia.

C grupės lentelė

1. Nyderlandai 3 0 0 8:2 9

2. Austrija 2 0 1 4:3 6

3. Ukraina 1 0 2 4:5 3

4. Šiaurės Makedonija 0 0 3 2:8 0

(vieta, komanda, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

 

Raktažodžiai
O ar idomi kam nors ta ukraina
Klp, 2021-06-22 19:20
Sidebar placeholder