Fantastiškas ​Velyvio įvartis grąžino „Neptūną“ į pergalių kelią

Klaipėdos „Neptūnas“ Optibet I lygos devintojo turo rungtynėse namuose išgyveno košmarą, tragediją, pyktį, ir fantastišką atomazgą pačioje rungtynių pabaigoje.

Lyg bokso ringe, nokautu rungtynes pabaigę „Neptūno“ futbolininkai iškovojo dar vieną nepaprastai svarbią pergalę savų žiūrovų akivaizdoje, nugalėdami legendinį vardą atkūrusį ir naują istoriją kuriantį Panevėžio „Ekrano“ klubą 4:3 (1:1).

Klaipėdos „Neptūnas” aktyviau pradėjo rungtynes. Rungtynių pradžia nieko blogo nežadėjo.

Pakankamai greitas įvartis jau penkioliktą rungtynių minutę nuo vienuolikos metrų žymos.

Pavojingą ataką baudos aikštėje sukūrė klaipėdiečiai po D.Matihin nugriuvimo. Ją realizavo A.Raginis ir atrodė laukia visai nesunkios ir paprastos rungtynės.

Deja, greitą įvartį pelnę mėlynai balti iniciatyvą atidavė svečiams. Pajutęs laisvę „Ekrano“ klubas, vis drąsiau jautėsi centrinio stadiono aikštėje. 

Antro įvarčio ilgai laukti nereikėjo. Pradžiai mirtiną ataką su laiminga pabaiga mėlynai baltiems sukūrė raudoną aprangą vilkėję varžovai.

To pakako, kad varžovams užaugtų sparnai. Kita pavojinga ataka ir „Neptūno“ vartų sargas buvo bejėgis.

Po pertraukos į klubą grįžęs E.Baranauskas pasiuntė kamuolį į tinklą 1:1. Daugiau nieko komandoms iki pertraukos sukurti nepavyko ir į pertrauką išėjo taikiai.

To, ką susirinkę žiūrovai pamatys antroje mačo pusėje, nuspėti negalėtų net didžiausi kino gurmanai.

Jeigu šis filmas, pavadinimu "Optibet I lygos rungtynės: „Neptūnas“ – „Ekranas“, nebus įtrauktas į Kanų filmų festivalio nominaciją, aš tikrai labai nustebsiu. 

Likus maždaug pusvalandžiui iki rungtynių pabaigos, atomazgą pradeda M.Slivka.

59 minutę jo įvartis į savus vartus sukelia greitą euforiją „Neptūno“ sirgaliams.

Bet čia įdomumo dėlei reikėtų prisiminti dar prieš rungtynes komentatorių pasakytą frazę: „Neptūnas“ šiame sezone nelaimėjo rungtynių, praleidę bent po vieną įvartį.“

Lyg tą išgirdę „Ekrano“ futbolininkai 70 minutę rezultatą lygina 2:2. M.Adomėnas grasina patvirtinti nusistovėjusią tvarką. 

Įtampa auga, o nei vieni, nei kiti nelabai nori sutikti su švieslentėje degančiais skaičiais.

Vyksta arši kova, komandos stengiasi nepalikti klaustukų ir kuria progas. O progų rimtesnių sukurti nepavyksta, bet žaidimas įdomus ir gausiai susirinkę sirgaliai vaizdu tikrai patenkinti.

Atėjus lemtingam momentui panevėžiečiai laiko veltui nešvaisto.

85 minutę, pirmą kartą šiose rungtynėse, į priekį savo komandą išveda I.Kovalenko 2:3 mūsų nenaudai.

Ir kaip atrodė, rungtynių lūžis jau įvyko, o tada savo žodį tarė „Neptūno“ komandinė dvasia. 89 minutę, po kuriozinės situacijos, D.Matihin rezultatą lygina 3:3. 

Taškas sąskaitoje geras rezultatas „Ekranui“, svečiuose prieš čempionato lyderį, bet V.Trakys su tuo nesutiko. Į aikštelę metė kozirį - M.Velyvį.

Jis, pridėtam laikui skaičiuojant paskutines sekundes, išsprendė viską lyg bokso ringe.

Tai, ką jo komandos draugai pradėjo, jis užbaigė - 4:3. Fantastiška rungtynių pabaiga lėmė „Neptūno“ laimėjimą ir sugrįžimą į pergalių kelią.

Tokią video medžiagą būtų galima panaudoti mokant jaunus futbolininkus, kad kovoti reikia iki galo, o už tai būsi apdovanotas. 

Sekančias rungtynes „Neptūno“ futbolininkai žais birželio 4 dieną Vilniuje. Varžovas „BFA“ ekipa. Tai bus dešimtasis jau Optibet I lygos turas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder