Futbolo aistros grįžta: ką prognozuoja žinomi Klaipėdos futbolo ekspertai? (2)

Šiandien pasaulio futbolo čempionate Katare prasideda ketvirtfinalio mūšiai: nuo 17 val. dėl kelialapio į pusfinalį kovos Brazilijos ir Kroatijos rinktinės, nuo 21 val. vyks Argentinos ir Nyderlandų akistata.
 

"Vakarų ekspresas" nusprendė pasiteirauti klaipėdiečių, kokią šio vakaro futbolo mūšių baigtį jie prognozuotų.

"Aš sakyčiau, kad šįvakar laimės brazilai ir argentiniečiai. Būtų įdomu pamatyti šių ekipų pusfinalį", - sakė Klaipėdos futbolo akademijos (KFA) vadovas ir Klaipėdos „Neptūno“ futbolo komandos sporto direktorius Kęstutis Ivaškevičius.

Jis pažymėjo, kad ketvirtfinalyje lengva nebus nė vienam.

"Šis čempionatas labai įdomus ir intriguojantis. Buvo ir staigmenų. Nekantriai laukiu ketvirtfinalių. Kai dvi dienas buvo pertrauka nuo futbolo, buvo liūdna. Visi jau pripratome, kad vakarai praleidžiami prie TV ekranų, stebint aukšto lygio futbolo kovas", - šyptelėjo K. Ivaškevičius.

Klaipėdos miesto ir apskrities futbolo federacijos prezidentas Rimantas Žvingilas turi nuojautą, kad šįvakar bus dar viena staigmena.

"Visi pripažįsta, kad brazilai - tarp favoritų, bet man nuojauta kužda, kad šįvakar jie kluptelės prieš kroatus. Kroatai taktiškai stiprūs, gerai ginasi, tad gali atsilaikyti. Spėčiau, kad kroatai laimės rezultatu 2:1, bet neatmesčiau galimybių, kad bus pratęsimas ir baudinių serija", - spėjo R. Žvingilas.

Kalbėdamas apie kitą ketvirtfinalio mūšį tarp Argentinos ir Nyderlandų, R. Žvingilas teigė, kad tai apylygės komandos.

"Spėju, kad bus lygiosios ir viskas paaiškės po baudinių serijos, o kaip žinome, baudinių serija, jau yra savotiška loterija. Kam šiandien nusišypsos laimė, tie ir laimės", - mano R. Žvingilas.

Dar jis pridūrė: "Visada sergu už anglus arba palaikau Europos komandas, bet nesupykčiau jeigu čempionatą laimėtų Argentina. Manau, Messi nusipelnė šito trofėjaus, aišku kaip ir Ronaldo". 

Pasaulio futbolo čempionato kovos tiesiogiai transliuojamos per LRT ir LRT PLIUs kanalą.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder