Audrius Žuta

Futbolo deserto prognozės. Audrius Žuta: galime sulaukti ir baudinių serijos

Jau šį savaitgalį paaiškės pasaulio futbolo čempionato visi prizininkai. Šeštadienį nuo 17 val. Katare į kovą dėl trečiosios vietos stos Marokas ir Kroatija.

Sekmadienį nuo 17 val. futbolo desertas - pasaulio čempionato finalas tarp Argentinos ir Prancūzijos rinktinių. Minėtas dvikovas tiesiogiai iš Kataro transliuos LRT televizija.

"Vakarų ekspresas" prieš lemiamas pasaulio futbolo čempionato kovas pakalbino Klaipėdos futbolo mokyklos direktorių Audrių Žutą ir paprašė pateikti savo prognozes.

"Manau, kad kovoje dėl trečiosios vietos marokiečiai turės daugiau motyvacijos. Kaip bebūtų, Afrikos žemyno ekipa pirmą kartą istorijoje pateko tarp keturių stipriausių komandų. Manau, kad marokiečiai yra šiek tiek fiziškai stipresni, labiau prisitaikęs prie klimato ir turėtų laimėti 1 įvarčio skirtumu. Prognozuočiau, kad laimės rezultatu 1:0", - kalbėjo A. Žuta.

Jis teigė, kad kova dėl čempionų titulo bus labai arši.

"Abi ekipos yra pajėgios ir čia labai sudėtinga prognozuoti. manau, kad pagrindinis laikas baigsis lygiosiomis ir sulauksime baudinių serijos. Žaidimas tikrai nebus atviras, matysime labiau gynybinį žaidimą. Nebent situacija galėtų pasikeisti, jei pirmajame kėlinyje viena iš komandų praleistų įvartį ir tada jau turėtų rizikuoti. Bet šiaip mąstau, kad bus labai atsargus futbolas. Jei sulauksime 11 m įvarčių serijos, statyčiau už argentiniečius", - teigė A. Žuta.  

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder