Futbolo spektaklis Kopenhagoje: ispanai per antras rungtynes iš eilės įmušė 5 įvarčius ir išsiuntė kroatus namo

Neįtikėtinu reginiu pirmadienį tapo Kopenhagoje vykusios Europos futbolo čempionato (EURO 2020) aštuntfinalio rungtynės tarp Ispanijos ir Kroatijos rinktinių. Nugalėtojui paaiškėti prireikė 120 minučių, o žiūrovai išvydo net 8 įvarčius. Per pratęsimą ispanai palaužė kroatus, laimėdami susitikimą 5:3.

Tiesa, akistata ispanams prasidėjo ne taip sėkmingai. Ispanijos rinktinės puolėjas Pedri spyrė kamuolį savo vartininkui, kuris nesugebėjo šio sustabdyti, ir kamuolys įriedėjo į vartus.

Tačiau kitus tris įvarčius ispanai mušė jau į kroatų vartus: 38 min. pasižymėjo Pablo Sarabia, 57-ąją – Cesaras Azpilicueta, 77-ąją – Ferranas Torresas.

Kroatijos futbolininkai sugebėjo stebuklingu būdu užbaigti antrą kėlinį: 85 min. skirtumą sušvelnino Mislavas Oršičius, o per teisėjo pridėtą laiką (90+2) rezultatą išlygino (3:3) ir pratęsimą išplėšė Mario Pašaličius.

Archyvų nuotr.

Kroatijos rinktinė / Twitter@EURO2020

Dar du įvarčius ispanai įmušė baigiantis pirmam pratęsimo kėliniui: iš pradžių pasižymėjo Alvaro Morata (100 min.), o po trijų minučių rezultatą iki 5:3  padidino Mikelis Oyarzavbalas.

Tuomet ispanai pradėjo daugiau gintis, išvargę kroatai rimtesnių atakų nesurezgė ir pasirodymą šiame čempionate baigė.

Ispanija ketvirtfinalyje žais su Prancūzijos ir Šveicarijos poros nugalėtoju.

Ispanija per dvejas iš eilės Europos čempionato rungtynes įmušė po penkis įvarčius. To iki šiol nebuvo pavykę padaryti nė vienai rinktinei. Priminsime, kad per paskutines grupės rungtynes Ispanija 5:0 nugalėjo slovakus.